کد خبر: 671150 A

شایان مصلح در دیدار با سپیدرود در ترکیب ثابت پرسپولیس قرار خواهد گرفت.

به گزارش ایلنا، مدافع چپ تیم فوتبال پرسپولیس بعد از مدتها این فرصت را خواهد داشت تا به خاطر شرایط پیش آمده در مورد بازیکنان اصلی به عنوان یار ثابت برای پرسپولیس وارد زمین شود.

شایام مصلح بازیکن سابق سپیدرود که در فصل گذشته تیمهای زیادی را خواهان خود می‌دید در نهایت به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست و توانست با این تیم به موفقیت‌های بزرگی برسد. البته او در این تیم به عنوان بازیکن ثابت به کار گرفته نمی‌شود و به ندرت پیش آمده که او بازی را از ابتدا آغاز کند اما هر زمان که به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمده توانسته تاثیرگذاری خود را نشان دهد و ثابت کند که رقابت سرخابی ها برای جذب او بی دلیل نبوده است. از تاثیرات او می‌توان به دیدار برگشت پرسپولیس الاهلی و گرفتن یک پنالتی-اخراج برای پرسپولیس و تاثیر گذاریش در گل سید جلال حسینی به الجزیره که زمینه ساز صعود پرسپولیس به مرحله‌ی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانا آسیا شد اشاره کرد

مصلح امروز و در غیاب حسین ماهینی مصدوم بعد از مدتها در ترکیب ثابت پرسپولیس قرار خواهد گرفت و تلاش خواهد کرد توانایی های فنی خود را بیش از پیش نشان دهد و جناح چپ پرسپولیس را با نفوذها و ارسال های خود رونق بخشد .

باید دید مصلح می‌تواند در مقابل تیم سابق خود که خاطرات خوبی هم در این تیم داشته بازی خوبی از خود نشان دهد و برانکو را مجاب به استفاده‌ی بیشتر از خود کند یا نه.

پرسپولیس برانکو شایان مصلح
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر