کد خبر: 669210 A

جدال با الدحیل می‌تواند نطفه عطف کارنامه مهاجم نیجریه‌ای سرخپوشان باشد.

به گزارش ایلنا، زمانیکه که گادوین منشا به پرسپولیس پیوست هواداران پرسپولیس با علم بر توانایی که او از خود در پیکان نشان داده بود بسیار امیدوار بودند که مهاجمی در قواره‌های مهدی طارمی یا حتی بهتر از او در تیمشان خواهند دید که می‌تواند بار خط حمله‌ی پرسپولیس را به دوش بکشد.

اما در این مدت که منشا عضو پرسپولیس بوده هیچگاه نتوانسته در ثبت عملکرد مناسب تداوم داشته باشد و خیال پرسپولیس را از بابت داشتن یک سانتر فوروارد راحت کند. البته مواقعی بوده که مهاجم نیجریه ای توانسته نمایش های دلپذیری از خود نشان دهد اما این نمایش ها جرقه‌ای بیش نبوده و تداوم نداشته است که همین مسئله همواره یکی از دغدغه های کادرفنی سرخپوشان بوده است.

دیدار با الدحیل مهمترین و حساسترین مسابقه‌ی پرسپولیس در چند سال اخیر بوده زیرا همگان از قدرت تیم خبری خبر دارند و اگر پرسپولیس موفق به گذر از این حریف شود قدم بزرگی برای صعود به فینال بر خواهد داشت.

پرسپولیس در دیدار رفت با حساب یک بر صفر از تیم قطری شکست خورده و در میان انبوه تماشاگران خودی به دنبال کسب نتیجه‌ی مطلوب برای صعود است و از این رو باید با یک بازی تهاجمی به تیم الدحیل گل بزند تا دست کم بتواند کار را به وقتهای اضافی بکشاند.

یکی از بازیکنانی که طرفداران پرسپولیس امبد بسیاری به او دارند که بتواند یک روز خاطره‌انگیز از خود بر جای بگذارد گادوین منشا است. مهاجم سیه چرده سرخپوشان می‌خواهد نشان دهد که انتظارات هواداران از او به حق است و او این توانایی را دارد که به عنوان مهاجم اول سرخپوشان شناخته شود.

با انتشار عکس های تمرین سرخپوشان، مشاهده می‌شود منشا از روحیه خوبی برخوردار است و امیدوار است 26 شهریور را به نام خود گره بزند تا همیشه نام او در یادها باقی بماند و هر بار که هواداران به یاد این روز بیفتند از گادوین منشا به نیکی یاد کنند.

منشا تمرین

منشا تمرین2

منشا تمرین3

 

پرسپولیس برانکو گادوین منشا الدحیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر