کد خبر: 668456 A

به زودی استقلال در هر بازی گل‌های زیادی خواهد زد

بازیکن اسبق آبی پوشان تهرانی معتقد است با وجود حمایت زیاد طرفداران در ورزشگاه آزادی، استقلال می‎‌توانست السد را با شکست بدرقه کند.

به گزارش ایلنا، سیاوش اکبرپور مهاجم سابق تیم استقلال از عملکرد این تیم در بازی مقابل السد رضایت ندارد و معتقد است با وجود این همه هوادار استقلال می‌توانست بهتر ظاهر شود اما هنوز همه چیز تمام نشده و با کمی تمرکز آبی پوشان توانایی صعود به جمع چهار تیم پایانی لیگ قهرمانی آسیایی را دارند.

*بازی‌های استقلال را دنبال می‌کنید؟
آخرین بازی این تیم مقابل السد قطر را تماشا کردم به نظرم استقلال در این بازی عملکرد خوبی نداشت و نتوانست بازی همیشگی خود را ارائه دهد. نزدیک به 80 هزار هوادار به ورزشگاه آمده بود و این تیم باید عملکرد بهتری را در زمین انجام می‌داد. فکر می‌کنم استقلال می‌تواند در بازی برگشت بهتر ظاهر شود.

*یعنی به نظرتان استقلال می‌تواند باخت دور رفت را جبران کند؟
سخت ولی ممکن است استقلال بازیکنان بین المللی بسیاری دارد که می تواند در هر لحظه نتیجه بازی را تغییر دهد. من فکر می‌کنم این توانایی دراستقلال هست که در قطر به پیروزی برسد چون بازیکنان بین المللی خوبی دارد و هر لحظه می‌تواند نتیجه بازی را تغییر دهد. امیدوارم این اتفاق بیفتد چون استقلال شایستگی حضور در جمع چهار تیم پایانی لیگ قهرمانان آسیا را دارد.

*این روزها انتقادهایی به نتایج استقلال گرفته می‌شود در این باره چه نظری دارید؟
فکر می‌کنم استقلال نتایج خوبی گرفته آنها فقط یک باخت در لیگ مقابل پارس جنوبی جم آوردند در آسیا هم درست است که در بازی رفت شکست خورده‌اند اما هنوز این شانس را دارند که در مجموع به برتری برسند.استقلال با شفر توانسته در آسیا آقایی کند. آنها فصل گذشته هم در جام حذفی قهرمان شدند و اگر تیم به هماهنگی کامل برسد استقلال می‌تواند در ادامه بهتر ظاهر شود. آنهایی که از عملکرد شفر انتقاد می‌کنند نمی‌خواهند موفقیت‌های استقلال را ببینند.

*بحث حضور مجتبی جباری و فرهاد مجیدی به عنوان مربی در استقلال شنیده می‌شود.
جباری و فرهاد مجیدی از اسطوره‌های باشگاه استقلال هستند و سال‌ها برای این تیم افتخار کسب کردند اگر نیاز باشد شفر به عنوان سرمربی نفر جدیدی را به کادر فنی اضافه کند قطعا به باشگاه اعلام خواهد کرد. به شخصه فکر می‌کنم شفر مربی بسیار باهوشی است که در انتخاب مربی قطعا بهترین تصمیم را خواهد گرفت.

*فتحی نزدیک به یک ماه است که سرپرست استقلال شده اما برخی پیشکسوتان انتقاداتی به او وارد کردند.
فتحی در این مدتی که به استقلال آمده توانسته کارایی خوبی داشته باشد. رزومه او در تیم‌هایی که پیش از استقلال حضور داشته همگی موفق بوده و این نشان می‌دهد که او توانایی مدیریت تیم‌های بزرگ را دارد. آنطور که من شنیدم در کمتر از یک هفته طلب خیلی از بازیکنان قدیمی را پرداخت کرده که این نشان می‌دهد او توجه خوبی به پیشکسوتان دارد. در ایران باب شده هر کسی که مدیر می‌شود همه از او انتظار دارند که یک نگاهی به طرف داشته باشد در حالی که یک مدیر نمی‌تواند همه را راضی نگه دارند. امیدوارم پیشکسوتان استقلال حمایت کنند تا این تیم به جایگاه اصلی‌اش برسد.

*به عنوان مهاجم سابق استقلال عملکرد مهاجمان این تیم را چطور می‌بینید؟
استقلال مهاجمان باتجربه‌ای دارد. تبریزی سال‌ها در لیگ بازی کرده و سوابق او درخشان است. سایرین هم در تیم‌های سابق خودشان عملکرد بدی نداشتند. آنها فقط نیاز به هماهنگی دارند و مطمئنم به زودی استقلال در هر بازی گل‌های زیادی خواهد زد.

استقلال سیاوش اکبرپور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر