کد خبر: 665914 A

کارنامه فتحی در مدیریت موفق بوده است

مدافع و کاپیتان سابق استقلال معتقد است این تیم می‌تواند در بازی برگشت مقابل السد شکست دور رفت را جبران کند.

به گزارش ایلنا، پیروز قربانی مدافع و کاپیتان سابق استقلال از شرایط این تیم صحبت کرد. وی معتقد است استقلال می‌تواند در بازی برگشت مقابل السد شکست دور رفت را جبران کرده و به روزهای خوبش بازگردد. مدافع قدیمی استقلال در خصوص دانشگر معتقد است هجمه‌هایی که علیه وی به وجود آمده کمی بی انصافی است.

*درخصوص شرایط استقلال چه نظری دارید؟

فکر می‌کنم استقلال شرایط خوبی دارد درست است که آنها در بازی رفت مقابل السد قطر شکست خورده‌اند اما می‌توان شرایط را در بازی برگشت تغییر داد. من فکر می‌کنم شفر و تیمش این پتانسیل را دارند که در بازی برگشت مقابل این تیم پیروز شوند. شفر مربی بزرگی است استقلال هم در آسیا به عناوین بزرگی دست یافته و قطعا می‌تواند کارهای بزرگ انجام دهد.

 

*این روزها بحث حضور برخی از پیشکسوتان در کادر فنی استقلال به گوش می رسد.

من فکر می‌کنم استقلال در حال حاضر فقط نیاز به آرامش دارد. البته اگر شفر خواهان حضور مربی جدیدی در تیم شد باید بستر آن را برای وی فراهم کنیم. اما فکر می‌کنم شفر مربی باهوشی است و در شرایط حساس بهترین تصمیم را می‌گیرد. این بازیکنانی که نام بردید همگی بازیکنان بزرگی هستند و می‌توانند به تیم کمک کنند.

* انتقادات زیادی هم به عملکرد فتحی به عنوان مدیرعامل استقلال شنیده می‌شود.

من فکر می‌کنم فتحی عملکرد خوبی در استقلال داشته کسی که در کمتر از یک ماه توانسته این همه بدهی مربوط به 20 سال گذشته را پرداخت کند قطعا توانایی های زیادی دارد. من شناخت چندانی از ایشان ندارم اما کارنامه او در گذشته نشان می‌دهد که وی در هر کجا که مدیریت کرده موفق ظاهر شده است.

 

*عملکرد خط دفاع استقلال را چطور ارزیابی می‌کنید؟

خط دفاع استقلال دچار تغییرات شده و باید زمان بدهیم تا آنها به هماهنگی خوبی برسند. به نظر من حضور منتظری در استقلال خیلی به این تیم کمک خواهد کرد. با تجربه حضور در دو دوره جام جهانی و می‌تواند خط دفاع استقلال را رهبری کند.

 

*به عنوان یک مدافع سابق در خصوص عملکرد دانشگر صحبت کنید.

دانشگر مدافع جوان و با انگیزه‌ای است به نظرم او می‌تواند سال‌ها در استقلال بازی کند. و ما هم نباید همه کاسه کوزه ها را سر این بازیکن بشکنیم. باید اول حمایت کنیم تا در آینده بهتر ظاهر شویم. من شناخت چندانی از وی ندارم اما وی در تیم‌هایی که حضور داشته همیشه جزو مدافعان خوب بوده است.

 

*به نظرتان استقلال می‌تواند در بازی برگشت مقابل السد نتیجه را عوض کند؟

در فوتبال هر اتفاقی ممکن است بیفتد مهم نیست که بازیکنان از لحاظ روحی و روانی در شرایط خوبی قرار بگیرند شفر استاد این کار است و فصل گذشته هم توانست آن استقلالی که از لحاظ ذهنی بیمار بود را تغییر دهد. امسال هم می‌تواند استقلال را متحول کند. السد تیم خوبی است و همانطور که دیدید آنها از تجربه‌شان استفاده کردند و مقابل استقلال در مقابل 80 هزار هوادار پیروز شدند.

 

استقلال پیروز قربانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر