کد خبر: 665897 A

پیشنهاد نیمکت استقلال به مجتبی جباری؛

استقلال قصد دارد از مجتبی جباری روی نیمکت خود استفاده کند.

به گزارش ایلنا، استقلال پس از جدایی ساناک به خاطر مشکلاتی که برایش به وجود آمد تصمیم به تغییراتی در کادرفنی گرفت و قصد داشت یکی از نفرات محبوب سابق این باشگاه را روی نیمکت بیاورد و به همین دلیل تحرکاتی برای بازگشت فرهاد مجیدی صورت گرفت که با مخالفت و واکنش وی همراه بود.

اگرچه خود شفر هیچوقت واکنشی به این موضوع نداشت ولی مطرح شدن نام مجیدی و رسانه‌ای شدن احتمال حضورش در استقلال با عصبانیت و واکنش تند وی همراه بود و به نوعی درهای بازگشتش به این تیم را تا اطلاع ثانوی بست و خیال همه را راحت کرد که فعلاً قصد بازگشت ندارد.

در همین راستا استقلالی‌ها به سراغ گزینه دیگری رفته و موافقت وی را هم برای حضور روی نیمکت آبی جلب کردند. این شخص کسی نیست جز مجتبی جباری، هافبک سابق استقلال که محبوبیت بالایی هم بین هواداران دارد.

جباری علاقه زیادی به مربیگری دارد و این را پیش از این بارها نشان داده است و حالا که فرصت بازگشت به تیم محبوبش پیش آمده می‌خواهد مدتی بعد از خداحافظی از فوتبال در قامتی دیگر بازگردد.

اگرچه جدایی وی از استقلال با دلخوری و ناراحتی همراه بود ولی این بازگشت می‌تواند دوباره روابط او و باشگاه را حسنه کند. جباری به تازگی طلب خود از باشگاه را هم بخشیده و همین موضوع یک چراغ سبز از سوی او محسوب می‌شود.

فرهاد مجیدی مجتبی جباری استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر