کد خبر: 664728 A

سرمربی تیم شهرداری ماهشهر امیدوار است شاگردانش در دیدار برابر سپاهان اصفهان بازی جوانمردانه‌ای به نمایش بگذارند.

داوود مهابادی در گفت و گو با ایلنا، درباره شرایط تیم شهرداری ماهشهر با گذشت سه هفته از لیگ دسته اول اظهار داشت: شرایط ما بد نیست، به هر حال مقداری زمان نیاز است تا بازیکنانی که جذب کرده‌ایم هماهنگ شوند. 

او ادامه داد: شرایط ماهشهر همانند شهرهای دیگر است. تیم ما انگیزه این را دارد بازی‌های خوبی به معرض نمایش بگذاریم و در حد و اندازه تیم شهرداری حاضر شویم. این فصل به دنبال رتبه تک رقمی هستیم.

سرمربی شهرداری ماهشهر درباره اینکه نظارت‌ها روی لیگ یک کمتر است، اظهار داشت: فکر نمی‌کنم اینطور باشد، منظور از ناپاکی‌ها را نمی‌دانم، بحث راجع به این است که فوتبال ما نباید به سویی برود که سه تیم در مسابقات حاضر نشوند. کجای دنیا چنین اتفاقی رخ می‌دهد؟ برای مثال سرمربی تیم کارون خرمشهر از سیاه جامگان طلب دارد و آنها شرکت نمی‌کنند یا هفته اول مشخص نبود مالک باشگاه ارومیه کیست؟ شهرداری تبریز هم هفته گذشته به بوشهر نیامد و این حرکت‌ها اجحاف در حق سایر تیم‌هاست. مقصر تیم‌هایی هستند که حاضر نمی‌شوند و این کار جوانمردانه ای نیست. اگر نمی‌خواهند در لیگ شرکت کنند کلا نام نویسی نکنند تا وقت سایر تیم ها را نگیرند.

مهابادی درباره رویارویی شاگردانش برابر سپاهان اصفهان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی گفت: برای تیمی با بضاعت ما دشوار است که سپاهان رقابت کند و ما البته از پیش باخته نیستیم اما این دیدار برای ما حالت تدارکاتی دارد. می‌تواند تجربه بزرگی برای ما باشد که با این تیم مدعی قهرمانی لیگ برتر مصاف بدهیم. سعی می‌کنیم بازی خوبی انجام بدهیم و این برای ما اهمیت زیادی دارد.

داوود مهابادی شهرداری ماهشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر