کد خبر: 661864 A

پیروز قربانی: السد فوتبالی خیلی بهتر از استقلال بود

قربانی در خصوص عملکرد خط دفاعی استقلال گفت: دفاع تیم استقلال مشکل داشت و فضاهای زیادی را به بازیکنان السد در زمین می‌داد

پیروز قربانی پیشکسوت استقلال در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص شکست این تیم مقابل السد قطر اظهار داشت: السد فوتبالی خیلی بهتر از استقلال بود اما باید این موضوع را قبول کنیم. استقلال شب گذشته اشتباهات زیادی را در تمام نقاط مختلف زمین داشت.

وی ادامه داد: از دست دادن بازیکنان تاثیرگذار در ابتدای فصل خیلی به استقلال لطمه زده است و بازیکنانی هم که جذب شده‌اند هنوز نتوانسته‌اند عملکرد خوبی داشته باشند. این تیم نیاز به زمان دارد تا بتواند خواسته‌های مربی را در زمین برآورده سازد.

قربانی در خصوص عملکرد خط دفاعی استقلال تصریح کرد: دفاع تیم استقلال مشکل داشت و فضاهای زیادی را به بازیکنان السد در زمین می‌داد. البته تعویض دانشگر هم اشتباه بود چون باعث شد چهار بازیکن استقلال در زمین پست‌های خود را تغییر دهند. البته این را هم باید بگویم نباید کاسه کوزه‌ها را سر یک بازیکن شکست .

مدافع سابق استقلال در پایان درباره این که آیا استقلال توانایی شکست السد را در بازی برگشت دارد یا خیر گفت: خیلی سخت است باید قبول کنیم السد شرایط خوبی دارد. اگر استقلال در این بازی بدون استرس بازی کند شاید این اتفاق بیفتد. 

 

استقلال پیروز قربانی السد قطر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر