کد خبر: 661034 A

بازی های آسیایی 2018

سرمربی تیم بانوان بسکتبال سه نفره درباره عملکرد تیمش صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، تیم بسکتبال 3 به 3 زنان ایران با شکست 21 بر 7 مقابل چین از صعود به جمع 4 تیم پایانی بازی های آسیایی باز ماند. سرمربی این تیم پس از بازی سنگین ایران برابر چین اظهار داشت: بچه‌های ما هر چه در توان داشتند، گذاشتند ولی واقعاً سطح بازی چین بالاتر بود. ما اگر در بازی اول به تایلند نمی‌باختیم به عنوان سرگروه صعود می‌کردیم و مجبور نبودیم در این مرحله به مصاف قوی‌ترین تیم بازی‌ها برویم.

زمانپور ادامه داد: در بازی اول به دلیل کمبود تجربه کاملاً اسیر جو سالن شده بودیم و اصلاً خودمان نبودیم. باید تایلند را راحت می بردیم اما تعداد اعزام‌های بین‌المللی ما با کشورهای دیگر قابل توجه نیست. بسکتبال 3 به 3 دختران در آغاز یک راه طولانی قرار دارد و باید خیلی بیشتر تجربه کسب کند.

سرمربی تیم 3 به 3 بانوان تاکید کرد: در سراسر کشور استعدادهای بسیار زیادی وحود دارد که ما دیر آنها را کشف کردیم و باید بسیار به استان‌ها توجه شود. من شک ندارم با برگزاری منظم تورنمنت‌های مختلف و مسابقات قهرمانی کشور تیم ملی قدرتمندتری در آینده تشکیل خواهد شد هرچند همین تیم هم واقعاً با تمام جان و دل بازی کرد و کم نگذاشت.

زمانپور در پایان گفت: فدراسیون بسکتبال هرچه امکانات داشت در اختیار ما گذاشت ولی باز هم امکانات و شرایط تمرینی تیم ما با هیچ جای دیگر قابل مقایسه نیست.

بسکتبال سه نفره بازی های آسیایی 2018
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر