کد خبر: 660416 A

زین‌الدین زیدان به دوستانش گفته که انتظار دارد در صورت اخراج ژوزه مورینیو، مربی منچستریونایتد شود.

به گزارش ایلنا، مورینیو پس از تابستان پرتلاطم باشگاه، روزگار سختی را در یونایتد پیش رو دارد و با اد وودوارد، معاون اجرایی باشگاه و پل پوگبا، گران‌ترین خرید تاریخ منچستریونایتد به مشکل برخورده است.

این مربی 55 ساله بازی حساسی را در خانه برابر تاتنهام پیش رو دارد و تلاش می‌کند که مشکلات فعلی یونایتد تبدیل به بحران نشود. یونایتد علنا و در ظاهر از مورینیو حمایت کرده و خبر آمدن زیدان را تکذیب کرده است. یکی از مقامات ارشد باشگاه گفته است: «چرا باید درباره زیدان صحبت کنیم در حالی که هیچ شغلی در باشگاه نداریم که به او بدهیم؟»

اما گفته می‌شود که مقامات باشگاه به این نتیجه رسیده‌اند که نقشه دومی داشته باشند و اگر با مورینیو به نتیجه نرسیدند و اوضاع به بحران تبدیل شد، به سراغ مربی دیگری بروند. گزینه اصلی آنها در این صورت زیدان است و او به دوستانش گفته که بسیار به مربیگری یونایتد علاقه دارد.

این مربی 46 ساله پس از پایان فصل گذشته از رئال مادرید جدا شد، یعنی پنج روز پس از آنکه هت‌تریک قهرمانی در لیگ قهرمانان را کامل کرد. او زیر نظر فدراسیون فوتبال فرانسه هم بود اما قهرمانی فرانسه در جام جهانی باعث شده که جایگاه دیدیه دشان به‌عنوان مربی تیم ملی مستحکم باشد. زیدان همچنین ارتباطاتی قوی با باشگاه مارسی دارد. او به این دلیل حاضر نیست به پاری سن‌ژرمن برود و ترجیح می‌دهد به باشگاهی خارجی بپیوندد. لیگ برتر گزینه اصلی این مربی است.

او همچنین در صورت حضور در یونایتد می‌تواند پوگبا و آنتونی مارسیال را مجاب کند که در این تیم بمانند. این دو نفر در تابستان تمایل خود را به رفتن نشان داده بودند. البته مورینیو فرصت کافی را در اختیار خواهد داشت تا اوضاع را برگرداند. به‌ویژه، برد مقابل تاتنهام در روز دوشنبه جایگاه او را تثبیت خواهد کرد.

منچستریونایتد زین الدین زیدان خوز مورینیو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر