کد خبر: 660344 A

رییس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی گفت: تیم ملی فوتسال المپیک ایران کار سختی را برای صعود دارد.

به گزارش ایلنا، عباس ترابیان، رییس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی، اظهار داشت: واقعا در گروه سختی قرار داریم. با تیم‌های برزیل، روسیه، کاستاریکا و جزایر سلیمان هم گروه هستیم. همان طور که می‌دانید تیم برزیل آوازه‌اش در جهان به خاطر قدرتی که در فوتسال دارد، چگونه است. روسیه نایب قهرمان جام جهانی شده و تیم‌های پایه خوبی دارد. کاستاریکا تیم بسیار خوبی از  جنوب مرکزی آمریکا است و در مقابل می‌بینیم که آرژانتین، بدون قید و شرط به فینال راه می یابد چرا که با تیم‌های مصر، عراق، اسلواکی و پاناما هم‌گروه است. قرعه به نفع آرژانتین رقم خورده و چنین قرعه راحتی جای تعجب دارد.

او ادامه‌ داد: این مسابقات از ۱۵ مهرماه شروع می‌شود و متاسفانه میسر نشد تا بازی تدارکاتی برای بازیکنان در نظر بگیریم. چرا که طی دو ماه گذشته کشورهای اروپایی در تعطیلات به سر می‌برند و قرار بود با عراق بازی دوستانه داشته باشیم که هنوز پاسخی درستی به ما نداده‌اند. ما علاقه داشتیم که این تیم یک سفر برون مرزی داشته باشد تا با شرایط خارج ایران آشنا شود. البته در تورنمنت ایتالیا، تیم المپیک ما حضور داشت و چند بازی خوب و مفید را پشت سر گذاشت. اما این تعداد کافی نیست و کارمان سخت است. بازی‌های  تدارکاتی بزرگ‌ترین عامل موفقیت برای تیم محسوب می‌شود.

وی در پایان گفت: امیدواریم که با غیرت و تعصبی که از بازیکنان دیده‌ایم و اعتقاد راسخی که به آن‌ها داریم، این تیم در مسیر پیش‌رو موفق شود.

 

عباس ترابیان کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر