کد خبر: 660302 A

بازی های آسیایی 2018

رئیس فدراسیون سنگ نوردی درباره عملکرد دو نماینده ایران و عدم راهیابی به فینال صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، رضا زارعی در مورد نتایج دو سنگ‌نورد ایران در مسابقات کامباین گفت: نتایج دو شرکت کننده ما در بخش لید مسابقه کامباین خیلی خوب بود اما متاسفانه نتیجه ضعیف در ماده سرعت مانع از راه‌یابی آن‌ها به مرحله فینال شد.

رئیس فدراسیون کوهنوردی افزود: الناز رکابی روز گذشته در رتبه بولدورینگ رتبه سوم را بدست آورد امروز نیز در بخش لید به رتبه ششم رسید اما رتبه دوازدهمی وی در بخش سرعت باعث شد نتواند راهی فینال شود.

وی تصریح کرد: البته رکابی در مجموع به صورت مشترک با حریف ژاپنی در امتیاز ۲۵۲ برابر شد اما به دلیل بهتر بودن نتیجه شرکت‌کننده ژاپنی در بخش لید و سرعت موجب شد رکابی نتواند راهی فینال شود. 

زارعی در مورد دیگر شرکت کننده ما در مسابقه کامباین گفت: خسرو هاشم‌زاده هم امروز در مسابقه لید ششم شد. وی در سرعت و بولدورینگ هم به ترتیب در رتبه‌های ۱۹ و ۱۱ قرار گرفت. هاشم زاده با قرار گرفتن در جایگاه پانزدهم به کار خود در مسابقه کامباین خاتمه داد.

وی تصریح کرد: مسابقات کامباین  برای نخستین بار است که در بازی‌های آسیایی برگزار می شود و این به دلیل آن است که مسابقه کامباین اجازه ورود به المپیک ۲۰۲۰ توکیو را بدست آورده است.

وی افزود: شرکت در این مسابقه برای ما تجربه خوبی بود امیدوار هستیم ورزشکاران ما بتوانند از این تجربه برای کسب سهمیه ورودی المپیک تلاش کنند.

سنگ نوردی رضا زارعی بازی های آسیایی 2018
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر