کد خبر: 655668 A

رئیس فدراسیون فوتبال قهرمانی مس سونگون در جام باشگاه های آسیا را تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، مهدی تاج با انتشار پیامی قهرمانی تیم فوتسال مس سونگون، نماینده جمهوری اسلامی ایران در رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های آسیا را تبریک و تهنیت و شادباش گفت.

در پیام رئیس فدراسیون فوتبال  آمده است؛ 

درخشش تیم فوتسال مس سونگون در مسابقات جام باشگاههای آسیا و کسب عنوان ارزشمند قهرمانی در این رقابت ها نشانگر استمرار  اقتدار فوتسال جمهوری اسلامی ایران در  قاره کهن است. 

ضمن قدردانی از تلاش‌های تک تک بازیکنان ، اعضای کادر فنی، مدیران و تمامی عوامل این باشگاه، این موفقیت ارزشمند را به خانواده بزرگ فوتسال همچنین فوتبال و مردم شریف ایران تبریک می‌گویم. 

اقتدار فوتسال ملی و باشگاهی ایران در سطح آسیا نشان گر این حقیقت است که فوتسال ایران همچنان به عنوان یکی از قدرت‌های  برتر این رشته در جهان می‌تواند به موفقیت‌های بزرگ‌تری در سطح جهان بیاندیشد و با تداوم چشم انداز فراقاره‌ای به مسیر درخشان خود در فتح قله‌های افتخار ادامه دهد.

خشنودیم که کلکسیون افتخارات فوتسال پس از قهرمانی تیم‌های ملی خانم‌ها و آقایان با کسب این افتخار در رده باشگاهی هم تکمیل شد و امیدوارم پس از این درخشش در عرصه رقابت‌های فوتسال، با قهرمانی یکی از دو تیم فوتبال پرسپولیس و استقلال در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در فصل جاری و همچنین درخشش تیم ملی فوتبال در مسابقات جام ملت‌های آسیا شاهد تداوم موفقیت‌های فوتبال ایران  و شادی‌های مداوم و غرورآفرین ملت فوتبال دوست ایران اسلامی باشیم.

مهدی تاج مس سونگون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر