کد خبر: 654743 A

هفته سوم لیگ برتر فوتبال:

سپاهان در هفته سوم لیگ برتر در اصفهان میزبان پیکان بود و نتوانست به پیروزی برسد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، یکی دیگر از دیدارهای هفته سوم در دور هجدهم از لیگ برتر فوتبال کشورمان میان سپاهان و پیکان برگزار می‌شود و دو تیم به همین منظور از ساعت 20:30 در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف هم رفتند و با وجود تلاش برای پیروزی موفق نشدند گلی به ثمر برسانند و به تساوی بدون گل رضایت دادند.

 

تیم داوری:

 علی صفایی – فرهاد مروجی – محمدهاشمی نسب – روح الله شریفی

ناظر: علیرضا کهوری.

 

گل‌: -

کارت زرد: 

 مهدی کیانی (22) - محمد ایران پوریان(55) - مهرداد محمدی (67) از سپاهان

علی حمودی(19) از پیکان

کارت قرمز:  سعید الهویی (مربی سپاهان)

 

ترکیب سپاهان:

پیام نیازمند، سیاوش یزدانی، عزت الله پورقاز، محمد ایرانپوریان، سعید آقایی، مهدی کیانی، ساسان انصاری، محمد کریمی، سجاد شهباز زاده، مهرداد محمدی و کی روش استنلی

 

ترکیب پیکان:

وحید شیخ ویسی، سجاد مشکل پور، حجت حق وردی، علی حمودی، آرمان قاسمی، امیرحسین کریمی، سعید واسعی، مگنو باتیستا، فراز امامعلی، مهدی شیری و محمد قاضی

 

 

دقایق حساس بازی:

دقیقه 90: ضربه محکم کی‌روش استنلی با فاصله بسیار کمی راهی اوت شد تا بار دیگر مهاجم برزیلی سپاهان در رسیدن به گل ناکام باشد.

دقیقه 78: شهباززاده در محوطه جریمه پیکان صاحب موقعیت گلزنی شد که این فرصت هم با بی دقتی از دست رفت.

دقیقه 71: ضربه سر خطرناک قاضی بالاتر از مدافعین سپاهان زده شد ولی نیازمند با جایگیری خوب به راحتی توپ را در اختیار گرفت.

دقیقه 69: وحید شیخ ویسی به خوبی روی پاس عمقی سپاهانی ها خروج کرد و توپ را به کرنر فرستاد. روی ضربه کرنر اما موقعیتی بسیار خطرناک شکل گرفت و ضربه سر استنلی کی روش با فاصله بسیار کمی راهی اوت شد تا آه این بازیکن و سایر طلایی پوشان بلند شود.

دقیقه 65: شوت کی روش از پشت محوطه جریمه پس از برخورد به پای علی حمودی به کرنر رفت.

...

دقیقه 44: ضربه سر استنلی کی روش با فاصله کمی از بالای دروازه به بیرون رفت..

دقیقه 34: شیخ ویسی بازهم ستاره تیمش است. او در دو مرحله شوت بازیکنان سپاهان را که یک بار توسط استنلی و بار دیگر توسط محمدی روانه دروازه شد را دفع کرد.

دقیقه 32: بازهم  شوت سجاد شهباززاده این بار از روی یک ضربه ایستگاهی  با فاصله کمی راهی اوت شد.

دقیقه 27: سجاد شهباززاده این بار در موقعیتی خوب از پشت محوطه جریمه با یک چرخش به سمت دروازه شوت زد که شیخ ویسی در دو مرحله توپ را گرفت..

دقیقه 21: این بار موقعیت در اختیار سجاد شهباززاده قرار گرفت ولی او با یک شوت از پشت محوطه سرنوشتی بهتر از اوت شدن توپ رقم نزد.

دقیقه 10: نخستین موقعیت بازی در اختیار ساسان انصاری قرار گرفت ولی او در موقعیتی تک به تک با شیخ ویسی ناکام ماند و ضربه‌اش دفع شد.

 

لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان پیکان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر