کد خبر: 654633 A

گلرهای دو تیم استقلال و تراکتورسازی گذشته پر فراز و نشیبی با هم داشتند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، استقلال و تراکتورسازی امروز از ساعت 15:30 در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف هم خواهند رفت و این دیدار در حالی برگزار خواهد شد که یک تقابل جذاب در چارچوب دروازه دو تیم و میان گلرها شکل می‌گیرد.

مهدی رحمتی به عنوان گلر استقلال به احتمال زیاد در ترکیب آبی‌پوشان در دیدار امروز قرار خواهد گرفت و در سوی مقابل محسن فروزان وظیفه حفاظت از سنگر تراکتورسازی را بر عهده دارد.

رحمتی و فروزان پیش از این رابطه پر فراز و نشیبی با هم داشتند که در نهایت منجر به آشتی این دو نفر شد و اختلاف‌ها را کنار گذاشتند.

فروزان که به استقلال علاقه قلبی دارد و این موضوع را بارها عنوان کرده، در لیگ چهاردهم و پس از اختلافاتی که میان قلعه‌نویی و رحمتی شکل گرفت، با پیوستن گلر استقلال به پیکان به این تیم آمد و جانشین او شد تا به پیراهن تیم مورد علاقه‌اش برسد.

استقلال در فصل چهاردهم مشکلات زیادی داشت که مانع نتیجه‌گیری تیم شد و فروزان هم نتوانست در این تیم آشفته توانایی‌های خودش را نشان دهد تا حضورش در استقلال تنها یک فصل طول بکشد.

01002228

در نیم فصل دوم بود که فشارها به قلعه‌نویی برای بازگشت رحمتی شروع شد و سرمربی استقلال هم برای خنثی کردن این فشارها ترجیح داد به جای رحمتی یک رقیب دیگر برای فروزان بیاورد و آنهم وحید طالب‌لو بود. با آمدن ‌طالب‌لو به استقلال بازگشت رحمتی منتفی شد و فروزان و طالب‌لو تا پایان فصل در استقلال ماندند که در نهایت با رفتن قلعه‌نویی و آمدن مظلومی، رحمتی هم به استقلال برگشت تا سرمربی جدید آبی‌ها مجبور شود از بین فروزان و طالب‌لو عذر یک نفر را بخواهد و قرعه‌ به نام فروزان افتاد.

فروزان که بابت جدایی از استقلال حسابی ناراحت بود، رحمتی را مقصر این اتفاق می‌دانست و تا مدت‌ها رابطه این دو نفر شکراب بود و حتی در نخستین رویارویی در بازی استقلال - سیاه‌جامگان حاضر نشد با رحمتی دست بدهد.

01034064

 رابطه این دو نفر بعد از مدتی خوب شد و پس از آن در تقابل‌های استقلال با صبا و پارس جم در فصل‌های گذشته طرفین قبل از بازی با یکدیگر خوش و بش کردند تا نشان دهند مشکلی ندارند.

photo_2017-07-10_20-31-40

01278338

امروز این دو بازیکن که در بازی رفت هم مقابل هم بودندد بار دیگر برابر هم قرار خواهند گرفت و هم رفتار آنها پیش از شروع بازی زیر ذره‌بین خواهد بود و هم عملکردشان در طول نود دقیقه و باید دید کدام یک پیروز خواهد شد.

تراکتورسازی تبریز استقلال تهران محسن فروزان مهدی رحمتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر