کد خبر: 654286 A

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: سپاهان 50 میلیارد هزینه کرده اما ما سه میلیارد هزینه کردیم و 47 میلیارد بدهکاریم.

به گزارش ایلنا، داریوش یزدی سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس گفت: روز خبرنگار را به همه شما تبریک می‌گویم. بازی فردا بازی خوبی خواهد بود چرا که پرسپولیس تیم پرطرفداری است و این موضوع باعث می‌شود که همه این بازی را ببینند.

وی ادامه داد: ما بازیکنان جوان و البته باتجربه داریم که این مسئله باعث می‌شود بالانس خوبی بین تیم ما به وجود بیاید. ما البته در دو بازی قبل عملکرد خوبی داشتیم اما بنا به دلایلی نتیجه نگرفتیم. ما فهمیدیم که فوتبال 90 دقیقه نیست چرا که 90 دقیقه تحمل کردیم اما در وقت‌های اضافه بازی را واگذار کردیم تا بفهمیم که فوتبال بیشتر از 90 دقیقه است.

یزدی درباره وحید خشتان و اینکه اختلاف سطح او با سایر بازیکنان چقدر است، افزود: مرحوم دهداری جمله خوبی در این باره گفت. او گفته بود که فرق بین بازیکن خوب و بازیکنی که دیده نمی‌شود، فقط موقعیت است چرا که برخی‌ها این موقعیت را به  دست نمی‌آورند تا خودی نشان دهند. خشتان با اینکه از لیگ دسته دوم آمده اما در ابتدا کسی او را نمی‌شناخت اما او توانایی‌هایش را نشان داد و باید بگویم که ما بازیکنانی مثل او داریم که خودشان را نشان می‌دهند. شاید قرارداد آنها فعلا خوب نباشد اما در آینده می‌توانند قراردادهای خوب ببندند. استان خوزستان در همه این زمینه‌ها پتانسیل خوبی دارد و به هر حال یک روزی جوانان باید جای بزرگترها را بگیرند.مثل شما خبرنگاران جوان که جای خبرنگاران قدیمی‌تر را گرفتید.

سرمربی استقلال خوزستان درباره تقابل با برانکو در بازی فردا هم افزود: برانکو از زمانی که سرمربی تیم ملی بوده رفتارهای حرفه‌ای چه از نظر فنی و چه اخلاقی داشته و این مسئله می‌تواند یک الگو باشد. ما از او شناخت داریم و آمادگی رویارویی با او را داریم. البته پرسپولیس در این سال‌ها تیم بسیار خوبی بوده و ما هم فوتبال خودمان را نشان می‌دهیم. در تیم ما جوانان شایسته‌ای حضور دارند که می‌توانند خودشان را نشان دهند و مطمئنا در بازی فردا هواداران هم بیایند تا از تیم حمایت کنند و مثل سال‌های قبل حمایت خوبی از تیم ما انجام دهند. آن سالی که استقلال خوزستان قهرمان شد، اتحاد و همدلی خوبی بین باشگاه، بازیکنان، مربیان و هواداران به وجود آمد وگرنه آن استقلال خوزستان مهره‌هایی در حد قهرمانی نداشت اما با همان انسجام مشکلات را پشت سر گذاشتند و قهرمان شدند.

یزدی افزود: سپاهان 50 میلیارد هزینه کرده اما ما سه میلیارد هزینه کردیم و 47 میلیارد بدهکاریم و باید با انسجام بیشتر و همدلی این مسائل را پشت سر بگذاریم.

وی در خصوص وضعیت یونس دلفی افزود: آخرین باری که با او صحبت کردم، گفت صحبت‌هایی شده اما چیزی قطعی نیست و در رسانه‌ها خواندم که آقای سلطانی مدیرعامل استقلال خوزستان گفته که دلفی از استقلال خوزستان می‌رود و من از جزئیات آن خبر ندارم. البته امیدوارم این جوان شایسته بتواند در سطح بین‌المللی خودش را نشان دهد چرا که منفعت آن برای فوتبال ملی خواهد بود و او با آمادگی که پیدا می‌کند می‌تواند به فوتبال ملی ما هم کمک کند.

استقلال خوزستان داریوش یزدی یونس دلفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر