کد خبر: 653948 A

خبرگزاری میزان- رئیس فدراسیون فوتبال به مناسبت روز خبرنگار پیامی را منتشر کرد.

به گزارش ایلنا،مهدی تاج با انتشار پیامی فرارسیدن روز خبرنگار  را به جامعه رسانه تبریک و شادباش گفت.

 

در پیام رئیس فدراسیون فوتبال خطاب به اصحاب رسانه آمده است:

 

جان نباشد جز خبر در آزمون

هر که را افزون خبر جانش فزون

اقتضای جان چو‌ای دل آگهی است

هرکه آگه‌تر بود جانش قوی است

 

... و رسیدیم به روز خبرنگار ۹۷، این قافله عمر عجب می‌گذرد. روزی به نام راویان خبر... آنهایی که همیشه با چهره زحمتکش و علاقه‌شان به بهبود در اذهان مانده‌اند. یاد سال گذشته به خیر، آن غروب دل‌انگیز تابستانی که بزرگان خانواده خبر برای دقایقی در کنار هم جمع شدند و چه افسوس که از آن محفل گرم و صمیمی، از آن روز تا به امروز عزیزانی از جمع‌مان پر کشیدند و آسمانی شدند. افسوس که ایرج باباحاجی عزیز که آن شب در جمع‌مان بود و مانند همیشه با فداکاری و شور و حال وصف‌ناپذیر در تکاپوی اطلاع‌رسانی، در همین فاصله کوتاه زمانی دارفانی را وداع گفت؛ و از آن روز، خاطرات دیگری هم برای همیشه بر جریده روزگار به یادگار باقی ماند.

 

اشک‌های والده ارجمند زنده یاد مهدی نفر. بغض سنگین ابوی میلاد اسلامی؛ و حرف‌های صمیمانه میثم آب پرور و دانیال احمدپور که یادگاران واقعی پدران بزرگوارشان باقی مانده‌اند. این ذکر خاطره ما را به اینجا می‌رساند که دعای اصلی همان آرزوی سلامتی است و بهروزی.

 

خداوند متعال سایه پیشکسوتان رسانه، را بر سر خانواده فوتبال حفظ فرماید.

 

سایه نسل نویی که پا در جای استادان خود گذاشته اند و در این مسیر یار و همراه فوتبال هستند مستدام باشد که بتوانند نو به نو، با تعهد و دلسوزی خود در گرما و سرما، چراغ راه باشند.

 

سفیران بینا و شنوای خبر، در ۳۶۵ روز گذشته رویداد‌های متعددی را پشت سرگذاشتند که جان‌مایه آن، حضور در آوردگاه روسیه و روایت شب‌های روشن سن پترزبورگ، کازان و سارانسک برای خیل هموطنانی بود که به عشق تیم ملی محبوب‌شان روز را آغاز می‌کردند.

 

اگر ۱۷ مرداد، روز شهادت شهید بزرگوار، شهید صارمی را نقطه مهمی در فعالیت سالیانه همکاران تلقی کنیم، به عنوان عضوی از جامعه بزرگ رسانه، امیدوارم در سال کاری پیش رو تا ۱۷ مرداد ۹۸ سختی‌های این شغل بر همکاران عزیز کمتر و کمتر شود و مشکلات مختلف مربوط به انتشار روزنامه‌ها و مجلات به حداقل برسد.

 

چه تلخ و غمبار بود که در همین نزدیکی خبر رسید که نفس‌های دنیای ورزش، آن رسانه خاطره‌انگیز و دل‌انگیز همه اعصار به شماره افتاده و امید که بازگردد و در کنار کیهان ورزشی دوباره دایره‌المعارف ورزشی‌ها باقی بماند.

 

امید که تا سالیان، موفق و بهروز باشید و خبری جز پیروزی و سلامتی برای مخابره در میان نباشد.

مهدی تاج فدراسیون فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر