کد خبر: 653102 A

دو ستاره آفریقایی السد و الدحیل درخشش فوق العاده ای در هفته اول لیگ ستارگان داشت.

به گزارش ایلنا، حدود سه هفته تا آغاز مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده است؛ جایی که سرخابی های پایتخت باید رو در روی دو تیم آماده فوتبال قطر قرار بگیرند.

پرسپولیس به مصاف الدحیل می رود و استقلال رو در روی السد قرار می گیرد. در همین اثنا هفته اول لیگ ستارگان قطر هم شب گذشته به اتمام رسید و نتایج جالبی در آن رقم خورد.

السد موفق شد با زدن شش گل از سد الخریطیات بگذرد و از الان با درهم کوبیدن این تیم آبی پوش برای آبی پوشان ایرانی خط و نشان بکشند. ستاره میدان بغداد بونجاح بود. مهاجم الجزایری السد بازهم خوش درخشید و توانست در اولین بازی اولین هت تریک را به ثبت برساند. در کنار او اکرم عفیف ملی پوش هم توانست دو گل به ثمر برساند. بی شک بونجاح مقابل استقلال هم گزینه اصلی تیمش برای گلزنی خواهد بود.

Dj2eoq7UcAApwz_

از السد فاصله می گیریم و به سراغ حریف پرسپولیس می رویم؛ الدحیل قطر. در کنار بدبیاری های مداوم الدحیل و تیم آقای نبیل معلول به واسطه مصدوم های متعدد، این تیم همچنان به درخشش دو بازیکن خود می نازد. نام تائه هی کره ای و  صد البته یوسف العربی می نازد. بازیکن کره ای به الشحانیه یک گل زد و ستاره مراکشی هم موفق به زدن دو گل شد. این بازیکن هم در برابر پرسپولیس گزینه کلزنی اصلی تیمش خواهد بود.

حال باید دید شفر و برانکو چه تمهیداتی را برای مهار این ستاره های در نظر می گیرند.

Dj27xKiW4AAgKBs

پرسپولیس استقلال تهران السد قطر یوسف العربی الدحیل قطر بغداد بونجاح
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر