کد خبر: 649686 A

علی نظری جویباری در گفتگو با ایلنا:

علی نظری معاون و قائم مقام سابق استقلال از شرایط کنونی این تیم رضایت ندارد چون معتقد است مدیران قبلی باید خیلی زودتر از اینها استعفا می‌دادند

به گزارش ایلنا، علی نظری معاون و قائم مقام سابق استقلال از شرایط کنونی این تیم رضایت ندارد چون معتقد است مدیران قبلی باید خیلی زودتر از اینها استعفا می‌دادند. با نظری در خصوص شرایط این روزهای استقلال و عملکرد ضعیف این تیم در نخستین دیدار لیگ برتر مقابل پیکان صحبت کردیم.

*در خصوص تساوی استقلال در برابر پیکان صحبت کنید.

من چیز خاصی از استقلال در این بازی ندیدم. البته نمی‌شود توقع زیادی هم از تیم داشت. به نظرم این تیم باید تقویت شود زیرا هم برای لیگ و هم برای لیگ قهرمانان آسیا خیلی جوان است و این بازیکنان تجربه لازم را برای حضور در بازی‌های حساس و بین‌المللی ندارند. مدیران باید کمک کنند تا هر چه زودتر تیم شکل بگیرد. درست است که این بازیکنان جوان و آینده‌دار هستند اما اعتقاد من این است که در استقلال به این زودی‌ها جواب نمی‌گیرند. امیدوارم هر چه زودتر شرایط استقلال درست شود.

*فکر می‌کنید در عملکرد ضعیف استقلال در نقل و انتقالات چه کسانی مقصر هستند؟

صد درصد مدیران قبلی مقصر هستند آنها اگر می خواستند استعفا دهند و یا بروند باید دو ماه پیش چنین کاری را می‌کردند نه سه روز مانده به شروع بازی‌ها. البته آنها هم مقصر نیستند چون کار مدیریتی نکرده بودند و نمی‌دانستند باشگاهداری چیست. به نظر من در این بین فقط مردم گناه دارند که باید چنین شرایطی را تحمل کنند.

*خودِ شما زمانی مسوول نقل و انتقالات استقلال بودید. آیا در زمان شما هم بازیکنان چنین بندهایی در قراردادشان وجود داشت؟

یک زمانی بازیکنان به استقلال می‌آمدند تا سکوی پرتاب برایشان باشد و ما به آنها می‌گفتیم شما نمی‌توانید برای باشگاه شرط بگذارید چون اینجا استقلال است اما الان شرایط فرق دارد من یک سوال دارم چرا باید مجید حسینی و امید نورافکن اینقدر راحت از استقلال جدا شوند؟ این دو بازیکن سرمایه باشگاه بودند و اگر هم قرار بر جدایی بود باشگاه باید از کنار آنها درآمدزایی می‌کرد نه اینکه با پرداخت 50 هزار دلار بازیکن جدا شده و ترانسفر شود. این کار مدیران قبلی هنر نبود که چنین بندهای راحتی را در قرارداد بازیکنان می‌گذارشتند تا آنها به راحتی جدا شوند. مدیران قبلی استقلال اگر توانایی کار اجرایی داشتند هیچ وقت چنین قراردادهایی را نمی‌بستند آنها چون استقلالی نبودند چنین کارهایی را انجام دادند چون هیچ وقت هواداران را درک نکرده و به فکر منافع باشگاه نبودند.

*طی روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر بازگشت دوباره شما به استقلال شنیده می‌شد.

هیچ کس در رابطه با بازگشت من به استقلال با من صحبت نکرده این جوی بود که در فضای مجازی و رسانه‌ها به وجود آمد من یک دقیقه هم با هیچ مسوولی در خصوص بازگشت به استقلال صحبت نکرده‌ام 

*عملکرد فتحی را در این مدت حضورش در استقلال چطور ارزیابی کردید؟

او با این شیوه به جایی نمی‌رسد. به نظر من اگر او مدیر توانمندی است باید حداقل در این 10 روز یک کارهایی را انجا می‌داد مردم از او توقع دارند تا توانایی‌هایش را در استقلال نشان دهد. البته خدا را شکر استقلال تا اواسط شهریور برای نقل و انتقالات زمان دارد و باید چند بازیکن باکیفیت به این تیم اضافه شود.

استقلال علی نظری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر