کد خبر: 649611 A

کورتوا به رئال نزدیک شد / جنگ اینتر و بارسلونا برای پدیده فرانسوی

باشگاه چلسی به خرید پپه رینا نزدیک شده تا راه خروج تیبو کورتوا هموار شود.

به گزارش ایلنا، 10 شایعه برتر نقل و انتقالات فوتبال اروپا را در ادامه مشاهده می‌کنید:

Image result for ‫ساویچ و ایکاردی‬‎

1. دون بالون ادعا کرد باشگاه رئال مادرید ساویچ از لاتزیو و ایکاردی را از اینترمیلان زیر نظر دارد تا آنها را به عنوان جانشین کریستیانو رونالدو به خدمت بگیرد.

 

Image result for Lucien Agoume

2. ستاره جوان فرانسوی در رادار دو غول اروپایی. فرانس فوتبال مدعی شد باشگاه بارسلونا و اینتر به خرید لوسیون آگومه 16 ساله نزدیک هستند. باشگاه سوشو در تابستان امسال پیشنهادهای متعددی برای این بازیکن جوان دریافت کرده اما به اکثر آنها پاسخ منفی داده است.

 

3. لا گازتا دلو اسپورت گزارش داد مراحل نهایی امضای قرارداد ورسالیکو با باشگاه اینترمیلان در حال انجام است. قرار شده باشگاه اتلتیکو مادرید با انتقال قرضی مدافع ملی پوش کروات به مدت یک فصل موافقت کند.

 

4. میرالم پیانیچ در واکنش به پیشنهاد چلسی و بارسلونا گفت: " من در یوونتوس خوشحالم. شایعات را شنیده‌ام و خوانده‌ام که اکثر آنها بی اساس است."

 

5. به گفته اکثر رسانه‌های اروپایی باشگاه بارسلونا و اورتون با قراردادی 20 میلیون یوروی بر انتقال لوکاس دینیه به توافق دست پیدا کرده‌اند.

 

6. فاناتیک مدعی شد باشگاه ولورهمپتون با 7 میلیون پوند برای خریداری پپه از بشیکتاش تلاش می‌کند. مدافع پرتغالی در تابستان گذشته از رئال مادرید جدا شده بود.

 

7. کالچیو مرکاتو خبر داد رئیس باشگاه نیس ماریو بالوتلی را در لیست فروش تابستانی قرار داده و این بازیکن به احتمال به مارسی منتقل شود.

 

8. دیلی اکسپرس می‌گوید ویلیان برزیلی تصمیم دارد به منچستریونایتد بپیوندد پس از آنکه ژوزه مورینیو تاکید داشت تا در تابستان مسئولان باشگاه انگلیسی برای جذب او اقدام کنند. بارسلونا هم پیش تر از این خواستار ویلیان بود اما پیشنهاد 70 میلیون یورویی توسط چلسی رد شد.

 

9. مارکوس روخو و متئو دارمیان رای تامین بوجه خرید هری مگوایر از لسترسیتی، منچستریونایتد را ترک می‌کنند. باشگاه ولورهمپتون آماده عقد قرارداد با روخوی آرژانتینی است. (دیلی میرر)

 

10. توتو اسپورت مدعی شد باشگاه میلان به خرید تیمو باکایوکو از چلسی علاقه مند بوده و آنها در ازای خرید این بازیکن، پپه رینا را به عنوان بخشی از قرارداد به چلسی می‌دهند. با ورود رینا راه خروج تیبو کورتوا به رئال مادرید هموار می‌شود.

چلسی رئال مادرید منچستریونایتد میلان ایکاردی پیانیچ پپه 10 شایعه برتر نقل و انتقالات فوتبال اروپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر