کد خبر: 646019 A

با استعفای افتخاری موافقت شد

با قبول استعفای سیدرضا افتخاری و تشکیل جلسه امروز هیات مدیره باشگاه استقلال، سرپرست جدید این باشگاه معرفی شد.

به گزارش ایلنا، سید رضا افتخاری مدیرعامل استقلال بعد از مشکلاتی که این باشگاه طی روزهای اخیر با آن مواجه بود، امروز به کار خود با این تیم پایان داد تا جلسه هیات مدیره برای انتخاب مدیر جدید برگزار شود

در این جلسه که با حضور اعضای هیات مدیره برگزار شد در نهایت امیرحسین فتحی به عنوان مدیرعامل انتخاب شد.

امیرحسین فتحی، سرپرست جدید این باشگاه که چندی پیش به عضویت باشگاه استقلال در آمده بود، پیش از این سابقه معاونت در این باشگاه را نیز در کارنامه دارد و در رزومه او حضور در راس مدیریت چند باشگاه قدیمی نیز دیده می‌شود. 

فتحی اخیرا با حکم حسن کریمی مدیرعامل جدید شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی بعنوان معاون این شرکت انتخاب شد و بعد از آن به عضویت هیات مدیره استقلال در آمد. وی در اولین اظهارنظر خود پس از انتخاب بعنوان عضو پنجم هیات مدیره علت اصلی انتخابش را حل و فصل مشکلات مالی این باشگاه دانست.

فتحی چندی پیش جایگزین دکتر قریب در هیات مدیره باشگاه استقلال شد. در سابقه مدیریتی آقای فتحی، ۵۴ ساله، معاونت حقوقی و بین الملل باشگاه استقلال، ریاست کمیته انضباطی، کمیته حل اختلاف و کمیته استیناف فدراسیون فوتبال، مدیرعاملی باشگاههای فرهنگی – ورزشی بهمن و عقاب و ریاست هیات مدیره باشگاه برق تهران، عضو هیات مدیره، قائم مقام و معاونت اداری و مالی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، دبیر کمیته فنی فدراسیون فوتبال و معاونت حقوقی و بین الملل اتحادیه فوتبال باشگاههای ایران دیده می شود.

 

با این انتخاب، استقلال به زودی با تغییراتی در جهت معاونان باشگاه و همچنین مذاکره با بازیکنان خود صورت خواهد گرفت.

استقلال سیدرضا افتخاری مدیرعامل استقلال امیرحسین فتحی امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر