کد خبر: 645794 A

چرا می‌گویند نقل و انتقالات پرسپولیس خوب بوده؟

کاپیتان پرسپولیس عقیده دارد برخلاف آنچه گفته می‌شود کار سختی در فصل جدید دارند.

جلال حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص لغو بازی سوپرجام و قهرمانی بی‌دردسر پرسپولیس در این دیدار اظهار داشت: ما در حال حاضر تمرینات‌ بدنسازی‌مان را انجام می‌دهیم و در شرایط بدنسازی هستیم. تمرینات پرفشار و با برنامه فشرده‌ای را پشت‌سر می‌گذاریم تا خودمان را آماده بازی‌ها کنیم. در مورد سوپرجام صحبت خاصی ندارم. بالاخره تصمیمی است که گرفته شده است و اگر این بازی برگزار می‌شد شرایط خاص خودش را داشت. صحبت خاصی ندارم و فقط می‌گویم تصمیمی است که گرفته شده و بهتر است به فکر بازی‌هایی باشیم که پیش‌رو داریم و تلاش و تمرین بیشتری داشته باشیم تا آماده بازی‌های سخت شویم.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود پرسپولیس خریدهای خوبی داشته و وضعیت خوبی برای فصل جدید دارد گفت: اتفاقاً همیشه گفتم بازهم تکرار می‌کنم که پرسپولیس شرایط خیلی سختی دارد. اگر نگاه کنید می‌بینید سایر تیم‌ها  نسبت به ما چقدر راحت‌تر می‌توانند کار کنند، اکثر تیم‌ها بازیکن خریده‌اند و نسبت به فصل قبل تقویت شده‌اند و اگر بازیکنی هم از دست دادند به هر شکل بازیکن دیگری را جایگزین کردند. در نیم فصل هم مطمئن باشید تقویت می‌شوند و همین باعث می‌شود کار ما سخت شود چرا که پرسپولیس به خاطر شرایطی که دارد بازیکن نگرفته است. ما مشکلات زیادی داشتیم و داریم که پشت قهرمانی دیده نشد. به هر حال تحت فشار تمرین می‌کنیم و کار سختی داریم، انتظارمان هم فقط این است که هواداران شرایط سخت را درک کنند و کنار ما باشند. ما کمبود بازیکن داریم و 3 بازیکن کلیدی را هم از دست دادیم و کار سختی در پیش داریم. از سال گذشته کسانی که می‌خواستند ضربه بزنند برنامه‌ریزی شده به تیم حمله کردند و بازیکنانی مثل ربیع‌خواه و ماهینی را اذیت کردند و می‌خواستند روی تیم تاثیر منفی بگذارند. می‌بینید که شرایط سختی داریم ولی بازهم همان افراد برای ضربه زدن به پرسپولیس کارشان را انجام می‌دهند.

وی در مورد بازیکنانی که جذب تیم شدند هم گفت: بازی کردن در پرسپولیس و استقلال خیلی سخت است و هر بازیکنی بیاید مدتی طول می‌کشد تا جا بیافتد. بازیکنان تلاش می‌کنند ولی ما 3 بازیکن خوب و تاثیرگذار داشتیم و اگر در نیم فصل اول خوب کار نکنیم کار برای بازیکنان جدید در نیم فصل دوم سخت خواهد شد و نمی‌توانند به راحتی کار کنند. نگاه کنید که برنامه فشرده‌ای داریم و علاوه بر بازی‌های داخلی 2 بازی آسیایی در پیش داریم که در صورت صعود کارمان سخت‌تر هم می‌شود.

کاپیتان پرسپولیس با اشاره به اینکه بازیکنان زیادی با کیفیت بالا به پرسپولیس آمدند و بعضی از آنها موفق نشدند گفت: بازی در استقلال و پرسپولیس متفاوت است و تمرکز و آمادگی بالایی می‌خواهد و چیزی که بودی ملاک نیست و باید با شرایط وفق پیدا کرد. کار پرسپولیس از تمام تیم‌ها سخت‌تر است و با وجود نفرات خوبی که جذب شدند نمی‌توان گفت چه اتفاقی خواهد افتاد.

حسینی با اشاره به تلاش‌های مدیریت باشگاه عنوان کرد: گرشاسبی خیلی زحمت می‌کشد و تلاش می‌کند ولی کار سختی دارد و انقدر بدهی‌ها زیاد است که وقت نداری کار دیگری انجام دهی. هر لحظه ممکن است محرومیت و کسر امتیاز ایجاد شود و فشار زیادی روی مدیریت است. پرونده‌های زیادی انباشته شده که کار تیم را عقب می‌اندازد و واقعا کار سخت است.

وی با اشاره به وضعیت وحید امیری و اینکه به نظرش در تیم می‌ماند یا نه گفت: تمام بازیکنان تیم ملی در جام جهانی تلاش کردند و همه آنها پیشنهادات خوبی دارند و خودشان تصمیم‌گیری خواهند کرد. این تصمیم خیلی تصمیم سختی خواهد بود و خودشان بهترین تصمیم ممکن را خواهند گرفت.

حسینی با اشاره به بازی سختی که برابر الدحیل دارند گفت: الدحیل تیم خیلی خوبی است و بهترین بازیکنان را در پست‌های مختلف دارد. نگاه کنید که در این تیم چند بازیکن خارجی هستند که بازی می‌کنند، فرانسوی، الجزایری و... ما بازیکنان جوانی داریم که هرکدام می‌توانند خودی نشان دهند ولی مشکلات زیادی هست و شرایط آب و هوایی و مسائل مختلف کار ما را سخت کرده است.

واقعاً می‌گویم الان همه در مورد بازیکن گرفتن و اینکه نفرات خوبی جذب شدند صحبت می‌کنند ولی کسی نمی‌گوید چقدر کار سختی داریم و انتظار دارم با کمک هواداران بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم.

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال سیدجلال حسینی وحید امیری قهرمانی سوپرجام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر