کد خبر: 645319 A

ستاره تیم ملی ایران مورد توجه تاتنهام قرار گرفته است.

به گزارش ایلنا، سایت «tbrfootball.com» انگلیس نوشت که طبق گزارش نشریه «سان» باشگاه تاتنهام در آستانه جذب مالکوم، ستاره برزیلی تیم فوتبال بوردو است و این بازیکن 21 ساله هم به دنبال بازی در لیگ برتر انگلیس است، هرچند این تیم لندنی هنوز پیشنهاد رسمی به بوردو برای جذب این بازیکن برزیلی نداده است. با توجه به رقابت شدیدی که بین باشگاه‌ها برای امضای جوانان مستعد در سراسر اروپا وجود دارد، تاتنهام باید به فکر گزینه جایگزین دیگری باشد.

بر اساس این گزارش علیرضا جهانبخش، این مهاجم مستعد 24 ساله می‌تواند گزینه ایده‌آلی برای تاتنهام در صورت ناکامی در جذب مالکوم باشد. تنها لازم است نگاهی به عملکرد جهانبخش در فصل گذشته کنید تا به کیفیت او پی ببرید. او فصل گذشته 39 بازی برای AZ آلکمار انجام داد و 22 گل به ثمر رساند و 14 پاس گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخت.

جهانبخش غزیزه گلزنی خوبی دارد و تاتنهام هم به دنبال چنین بازیکنی است تا فشارهای چند فصل اخیر برای گلزنی را از روی شانه هری کین بردارد. بازیکن تیم ملی فوتبال ایران توانایی بازی در تمامی سه پست حمله را دارد و می‌تواند با هر دو پایش بازی کند.

با وجود رکورد شگفت‌انگیز و استعداد غیرقابل‌انکار جهانبخش، همیشه گرفتن بازیکن از بالاترین سطح فوتبال باشگاهی هلند همراه با ریسک هم بوده است، چرا که اکثر بازیکنانی که از  لیگ هلند به لیگ برتر انگلیس آمده‌اند، موفق نشده‌اند خود را در این لیگ جا بیندازند.

با این اوصاف عملکرد جهانبخش در جام جهانی ثابت کرد که او قادر به بازی در سطحی بالا است و این چیزی است که مائوریسیو پوچتینو در صورت ناکامی در جذب مالکوم باید در نظر بگیرد، گزینه‌ای که می‌تواند برای اسپرزها ارزانتر هم تمام شود.

تیم ملی ایران علیرضا جهانبخش تاتنهام انگلیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر