کد خبر: 618801 A

فینال جام حذفی

تیم فوتبال استقلال موفق شد با تنها گلی که مامه تیام به ثمر رساند 1-0 خونه به خونه را شکست دهد و برای هفتمین بار جام قهرمانی حذف را بالای سر ببرد.

به گزارش ایلنا، در دیدار فینال جام حذفی تیم‌های  استقلال و خونه‌به‌خونه بابل از ساعت 19:15 در ورزشگاه نفت و گاز خرمشهر به مصاف هم رفتند. در این بازی شاگردان شفر که همان نیمه اول با گلی که مامه تیام به ثمر رساند حریف سخت کوش خود را شکست دادند تا برای هفتمین بار عنوان قهرمانی جام حذفی را کسب کنند.

 

با گزارش زنده این بازی همراه ما باشید:

داور: حسین زرگر                           کمک ها: حسن ظهیری و سجاد طوری 

اخطار:

روزبه چشمی (39) ، امید نورافکن (45) و امید ابراهیمی (52)  استقلال

حمید کاظمی (45) ، محمد قاسمی‌نژاد (62) و سیدمحمد کریمی (83) خونه به خونه 

 

شرح گل:

استقلال 1 - 0 خونه به خونه (مامه تیام دقیقه 35): ارسال روبه جلوی خسرو حیدری به روی دروازه خونه به خونه با ضربه بغل پا و دقیق مامه تیام به گل اول آبی پوشان تبدیل شد.

 

 

استقلال تهران

ترکیب استقلال:

سیدمهدی رحمتی، پژمان منتظری، وریا غفوری، سیدمجید حسینی، امید نورافکن، امید ابراهیمی، روزبه چشمی(54- فرشید باقری)، خسرو حیدری، سرور جپارف، فرشید اسماعیلی و مامه بابا تیام (43- علی قربانی)

 

نه بخ ونه

ترکیب خونه به خونه:

میکائیل ایمن‌تراج، امین حاج‌محمدی، وفا هخامنش، امیر منصوریان، سیدمحمد قریشی، سیدمحمد کریمی، مهران امیری، محمد قاسمی‌نژاد، نیما انتظاری(84- رضا معقولی)، رضا آقابابایی(68- بابامحمدی)(3+90- میلاد ابطحی) و حمید کاظمی

 

گزارش بازی:

دقیقه 01: هنوز چند ثانیه ای از ابتدای بازی نگذشته بود که اولین موقعیت آبی پوشان به روی دروازه خونه به خونه ایجاد شد ام ضربه کم جون خسرو حیدری در دستان دروازه بان خونه به خونه قرار گرفت.

دقیقه 04: شوت از راه دور حمید کاظمی چیزی نمانده بود با اشتباه پژمان منتظری وارد دروازه استقلال شود که در ادامه غفوری توپ را از منطقه خطر دور کرد.

دقیقه 07: شوت از راه دور محمد کریمی با اختلاف نسبتا کمی از بالای دروازه رحمتی به بیرون رفت.

دقیقه 14: پاس دیدنی ابراهیمی به جپاروف رسید و این بازیکن پس از عبور از مدافع حریف ضربه اش را به سمت دروازه زد که توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 23: سانتر نورافکن از روی موقعیت ایستگاهی را ایمن‌تراج با خروج به موقع خود دفع کرد و در ادامه با برخورد به مهاجمان استقلال دچار مصدومیت شد.

دقیقه 32: شوت پای چپ و زمینی چشمی را دروازه بان خونه به خونه با واکنش نه چندان مطمئن به خود به کرنر فرستاد.

دقیقه 1+45: شوت فرشید اسماعیلی را ایمن‌تراج برگشت داد و در ادامه روزبه چشمی داخل محوطه جریمه با برخورد به مدافع خونه به خونه تعادلش را از دست داد اما زرگر دستور به ادامه بازی داد.

دقیقه 50: حمید کاظمی، مهاجم خونه به خونه در برخورد با مجیدحسینی نقش بر زمین شد اما زرگر در این صحنه هم اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه 58: پرتاب اوت قیشی به روی دروازه استقلال با ضربه سر بی دقت مهاجم این تیم راهی اوت شد.

دقیقه 60: فرصت خوب گلزنی برای خونه به خونه ایجاد شد اما شوت بی دقت کریمی با اختلاف از بالای دروازه رحمتی به بیرون رفت.

دقیقه 63: رحمتی دروازه استقلال را نجات داد. ضربه سر چکشی رضا آقابابایی از فاصله نزدیک را رحمتی با واکنش استثنایی خود برگشت داد تا بازی همچنان با برتری آبی پوشان دنبال شود.

دقیقه 74: موقعیت عالی برای بازیکنان استقلال و پاس جپاروف را  برای غفوری را مدافع خونه به خونه دفع کرد و در ادامه قربانی درون محوطه جریمه تعادلش را از دست داد که با اعتراض شدید بازیکنان استقلال همراه شد.

دقیقه 79: فرصت گلزنی برای وریا غفوری ایجاد شد که تعلل این بازیکن باعث شد توپ را مدافع خونه به خونه از منطقه خطر دور کند.

دقیقه 80: شوت فنی و دیدنی جپاروف به شکل خطرناکی از کنار دروازه خونه به خونه عبور کرد تا استقلال همچنان با تک گل تیام پیروز میدان باشد.

دقیقه 88: با اشتباه مدافع خونه به خونه توپ به فرشید اسماعیلی رسید و این بازیکن با حرکت در عرض، خود را در موقعیت شوتزنی قرار داد اما شوتش را به بالای دروازه زد.

دقیقه 89: اینبار نوبت نورفکن بود که داخل محوطه جریمه نقش بر زمین شود که در این صحنه هم داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

روزبه چشمی استقلال تهران دراگان اسکوچیچ خسرو حیدری امید ابراهیمی فینال جام حذفی خونه به خونه بابل وینفرد شفر مامه تیام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر