کد خبر: 613127 A

استقلال موفق به ثبت دومین کلین شیت پیاپی آسیایی شد.

به گزارش ایلنا، استقلال تهران موفق شد در چارچوب هفته ششم و پایانی مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه 1-0 از سد الهلال بگذرد و با 12 امتیاز سرگروه گروه چهارم شود.

این برد در حالی به دست آمد که شاگردان شفر برای دومین بازی پیاپی موفق به ثبت کلین شیت شدند. آنها در بازی قبل هم مقابل الریان این کار را کرده بودند. در این دیدار زوج منتظری و سهرابیان در غیاب چشمی و مجید حسینی در خط دفاعی حضور داشتند. رحمتی دروازه بان بود. خسرو حیدری به سمت راست خط دفاعی برگشت و بعد از مصدومیت زودهنگام باقری، نورافکن به میانه میدان رفت تا زکی پور در سمت چپ خط دفاعی انجام وظیفه کند.

استقلال در مقابل الهلال در خط دفاعی به جز چند دقیقه در نیمه دوم نمایش قابل قبولی داشت. آنها روی اکثر حملات موفق ظاهر شدند و تجربه پژمان در کنار جوانی سهرابیان جواب داد. در کنار این مساله اشتباهات کم و بیش آنها هم با سیوهای خوب رحمتی وب ی دقتی مهاجمان الهلال رفع و رجوع شد تا این کلین شیت به پای آنها هم ثبت شود. 

سهرابیان جوان در سه بازی لیگ و دو بازی لیگ قهرمانان به میدان رفته که در هر دو دیدار آسیایی استقلال دروازه خود را بسته نگه داشته است.

 

4

 

2

 

3

 

استقلال تهران پژمان منتظری میلاد زکی پور آرمین سهرابیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر