کد خبر: 600476 A

از 4 به 6، از 6 به....

نمایندگان کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا سیر صعودی در نتایجشان داشته‌اند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا با حضور 4 نماینده کشورمان روزهای دوشنبه و سه‌شنبه پیگیری خواهد شد و تیم‌های ایرانی به مصاف رقبای خود می‌روند تا در صورت امکان نتایج مورد نظر را کسب کرده و راهشان برای صعود به مرحله بعدی هموارتر شود.

در این میان نتایج 2 هفته گذشته 4 نماینده کشورمان در هفته دوم نسبت به هفته اول سیر صعودی داشته و امید می‌رود در هفته سوم هم این روند ادامه داشته باشد.

در هفته نخست رقابت‌ها ذوب‌آهن 3 بر یک به الدحیل قطر باخت و تراکتورسازی یک بر صفر مقابل الاهلی شکست خورد. استقلال برابر الریان به تساوی 2-2 دست پیدا کرد و سرخپوشان پایتخت 3 بر صفر نسف قرشی را از پیش رو برداشتند تا حاصل کار ایرانی‌ها در هفته نخست 4 امتیاز باشد.

در هفته دوم ذوب‌آهن دو بر صفر لوکوموتیو را از پیش رو برداشت و تراکتورسازی 3 بر صفر مغلوب الغرافه شد. پرسپولیس برابر السد 3 بر یک نتیجه را واگذار کرد و استقلال موفق شد الهلال را از پیش رو بردارد تا 6 امتیاز به تیمهای ایرانی در هفته دوم برسد.

حالا باید دید در هفته سوم و در دیدار تراکتورسازی - الجزیره، ذوب آهن - الوحده، پرسپولیس - الوصل و استقلال - العین چه نتیجه‌ای برای نمایندگان کشورمان رقم می‌خورد.

استقلال پرسپولیس تراکتورسازی تبریز ذوب آهن اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر