کد خبر: 594278 A

در عین حال که جرمین جناس معتقد است هری کین برای یک یا دو فصل دیگر در تاتنهام به کارش ادامه خواهد داد، باور دارد فروش دله آلی مشکل خاصی برای اسپرز ایجاد نخواهد کرد.

به گزارش ایلنا، نتایج خوب تاتنهام در سالیان اخیر نتیجه ظهور ستارگانی همچون دله آلی در این تیم بوده است ولی به عقیده جناس، اسپرز می تواند بدون آلی هم به مسیر رو به جلوی خود ادامه دهد.

اگر بخواهم حدس بزنم، می گویم شاید آلی برود. فکر نمی کنم طرفداران اسپرز خواهان شنیدن این جریان باشند زیرا او بازیکن بسیار محبوبی است. ولی اگر ساخت ورزشگاه جدید فشار مالی بر باشگاه وارد کند، دله از آن دست بازیکنانی است که اسپرز می تواند برایش جانشین پیدا کند. دله بی شک بازیکن کم نظیری است و مطمئن هستم که راهی تیم بزرگ دیگری خواهد شد ولی با توجه به پستی که در آن بازی می کند، قابل جانشینی است. 

دیگر بازیکنی که احتمال جداییش از تاتنهام در تابستان آینده بالاست، توبی آلدرویرلد است که هنوز قرارداد خود را تمدید نکرده. جناس در این باره توضیح داد: او بازیکن کاملا خارق العاده ای است و به نظرم اسپرز باید تمام تلاش خود را برای حفظ او انجام دهد. اما ظاهرا او خواهان انتقال است و یقینا کمبود جانشینان مناسب برای او مطرح نخواهد بود.

جناس گمان می کند که هری کین کمی بیشتر در اسپرز خواهد ماند.  وی افزود: با وجود این که همه می دانند او بهترین مهاجم مرکزی دنیا است و از طرفی با توجه به شایعات موجود در مورد احتمال انتقال او به اسپانیا، باور دارم که او به خاطر ورزشگاه جدید تیمش، برای یکی-دو فصل دیگر در تاتنهام خواهد ماند. دیدگاه من این است که دنیل لوی برای نگه داشتن او باید دست به جیب شود ولی فکر می کنم هری تنها بازیکنی خواهد بود که آن ها این کار را برایش می کنند چون او ارزش این کار را دارد.

تاتنهام دله آلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر