کد خبر: 583723 A

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان باز هم تأکید کرد که این تیم تمام تمرکز خود را روی موفقیت در جام حذفی گذاشته است.

به گزارش ایلنا، فراز کمالوند بعد از شکست صنعت نفت مقابل ذوب آهن در نشست خبری عنوان کرد: به تیم ذوب‌آهن تبریک می‌گویم. این تیم آماده‌ترین تیم نیم‌‌فصل دوم است. با این حال در نیمه اول یک موقعیت گلزنی هم به حریف ندادیم. در نیمه دوم یک لحظه شادکام از زمین خارج شد و ما 10 نفره شدیم. به همین دلیل گل اول را دریافت کردیم. در ادامه برای جبران گل خورده تلاش کردیم که در ضدحمله گل دوم را هم خوردیم.

وی ادامه داد: ما در نیم فصل نخست نیز پس از بازی با پارس جنوبی دچار اُفت شدیم. الان هم به همین وضعیت دچار شده‌ایم. ما اکنون تمام تمرکزمان را روی جام حذفی گذاشته‌ایم. در این بازی به بسیاری از بازیکنانم استراحت داده بودم.

سرمربی صنعت نفت همچنین گفت: ما از تاریخ 5 تا 18 بهمن‌ماه چهار بازی سنگین را پیش رو داریم. ما هیچ چاره‌ای جز تقسیم انرژی بازیکنان‌مان نداریم. به نظرم ما در پایان لیگ رتبه تک‌رقمی خواهیم داشت و خیلی فرق نمی‌کند ششم شویم یا هفتم. الان مهم جام حذفی است و ما هم انرژی‌مان را برای این مسابقات ذخیره می‌کنیم.

کمالوند افزود: همان‌طور که گفتم رتبه ما در جدول فرقی نمی‌کند. به نظرم ما از لیگ برتر نمی‌توانیم سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنیم. باید واقع‌گرا باشیم. ما توان جنگیدن در دو جام را نداریم. به نظرم در لیگ برتر پرسپولیس، استقلال، فولاد خوزستان شانس بیشتری برای گرفتن سهمیه دارند.

وی در پایان گفت: قبول دارم من ریسک می‌کنم اگر خدای ناکرده مقابل استقلال نتیجه نگیریم پس از آن تمام توان‌مان را روی لیگ خواهیم گذاشت، اما الان عقل حکم می‌کند تمام تمرکزمان را روی مسابقات جام حذفی و بازی با استقلال بگذاریم.

استقلال جام حذفی ذوب آهن فراز کمالوند تیم فوتبال صنعت نفت آبادان لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر