کد خبر: 579575 A

هفته هجدهم لالیگا

بارسلونا موفق شد در دیداری نه چندان دشوار لوانته را شکست دهد و به صدرنشینی مقتدرانه خود ادامه دهد.

به گزارش ایلنا، در چارچوب هفته هجدهم لالیگا از ساعت 18 و 45 دقیقه بارسلونا  در اولین دیدار لالیگایی خود در سال 2018، در ورزشگاه نیوکمپ مقابل لوانته قرار گرفت.

بارسا در این دیدار کار سختی را در پیش نداشت و توانست با 3 گل لیونل مسی و لوییس سوارز در نیمه اول و پائولینیو در اوقات اضافی لوانته را مغلوب کرده و فاصله 9 امتیازی خود را با تیم دوم حفظ کند.

مطابق انتظار بازی با برتری بارسلونا آغاز شد و آن ها خیلی زود توانستند دروازه لوانته را باز کنند. در دقیقه 9  مسی با یک پاس زیبا توپ را به آلبا رساند و این بازیکن هم بلافاصله مسی را دوباره صاحب توپ کرد تا او با یک ضربه زیبا دروازه را باز کند. 

در ادامه بارسا بازهم به روی دروازه حریف ایجاد موقعیت کرد تا اینکه در دقیقه 39 بار دیگر به گل رسید. روی ارسال عرضی سرخی روبرتو، لوییس سوارز با کنترل تماشایی و ضربه ای محکم زننده گل دوم تیمش لقب گرفت.

بارسلونا-2

نیمه اول با حساب 2 بر صفر به سود بارسا به پایان رسید.

در نیمه دوم شاگردان والورده به طرز عجیبی شاهد افت شدند تا لوانته فرصت هایی را برای کم کردن فاصله به دست بیاورد اما عملکرد فوق العاده تراشتگن و بی دقتی مهاجمان این تیم مانع از به ثمر رسیدن گل شد.

سرانجام و در حالی که بازی رو به پایان بود،  در وقت های اضافی بازی پاس عرضی لیونل مسی در دهانه دروازه به پائولینیو رسید تا او در مقابل دروازه خالی گل سوم را به ثمر برساند تا بارسا نهایتا با همان نتیجه 0-3 لوانته را مغلوب کند.

آبی اناری ها با این برد 48 امتیازی شدند و فاصله خود را با رئال مادرید به 17 امتیاز افزایش دادند.

انتهای پیام/
بارسلونا لوانته لالیگای اسپانیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر