کد خبر: 575042 A

روزبه چشمی مدافع استقلال معتقد است که این تیم کم‌کم به صدر جدول نزدیک خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، روزبه چشمی مدافع استقلال معتقد است که این تیم کم‌کم به صدر جدول نزدیک می‌شود. با چشمی درخصوص برد پرگل مقابل صنعت‌نفت آبادان، فاصله امتیازی با پرسپولیس، هت‌تریک محسن کریمی و شادی گلش با شجاعیان همکلام شدیم.

برد خوبی را مقابل نفت آبادان به دست آوردید.
خدا را شکر بازی خیلی خوبی را انجام دادیم. البته از حق نگذریم، تیم ‌صنعت‌نفت هم عملکرد خوبی داشت؛ در ابتدای بازی کمی دچار مشکل شدیم اما در ادامه توپ‌های‌مان تبدیل به گل شد و پیروز شدیم. البته نفت هم کمی خسته بود.

خیلی‌ها می‌گویند تیم نفت ضعیف بود.
مگر ‌صنعت‌نفت پرسپولیس را هفته قبل در همین ورزشگاه آزادی شکست نداده بود؟ فرقش این است که آن بازی حذفی بود و این بازی لیگ. ما فقط توپ‌های‌مان تبدیل به گل شد و توانستیم عملکرد فوق‌العاده‌ای از خود به نمایش بگذاریم.

مدیرعامل نفت پس از پایان بازی اعلام کرد که انتقام این شکست سنگین را در آبادان خواهد گرفت.
با این نتیجه‌ای که مقابل نفت گرفتیم، کارمان در آبادان سخت شد. باید تلاش‌مان را دوبرابر کنیم تا بتوانیم به فینال این مسابقات راه پیدا کنیم. باید تلاش کنیم که جام حذفی برای ما باشد.

هر هفته اختلاف‌تان با صدر جدول کمتر می‌شود.
ما به هواداران‌مان بدهکاری‌ زیادی داریم و باید آن را جبران کنیم. اگر بتوانیم همین روند را در ادامه دنبال کنیم، می‌توانیم کم‌کم به صدر جدول نزدیک‌تر شویم.

محسن کریمی هت‌تریک کرد.
ماشاءا... به محسن. فکر نمی‌کنم برگشت بعد از مصدومیت بهتر از این باشد. او بسیار انگیزه دارد که عملکرد خوبی بعد از آسیب‌دیدگی داشته باشد. ما همه به محسن کمک می‌کنیم تا به روزهای اوجش بازگردد.

بعد از گلی که شجاعیان زد، بیشتر از سایرین خوشحالی کردی.
داریوش حقش بیشتر از این‌هاست. او در بازی‌های قبلی دچار بدشانسی می‌شد اما در این دیدار هم توانست گلزنی کند، هم پاس گل بدهد و هم توپ را به تیر دروازه بزند. به نظرم او همه‌کاره است و بابت عملکرد خوبش به او تبریک می‌گویم.

این هفته با استقلال خوزستان بازی دارید.
بازی سختی مقابل این تیم داریم. آنها هفته گذشته شکست خوردند و برای جبران آن نتیجه در بازی خانگی به دنبال برد هستند. از سویی دیگر ما هم می‌خواهیم همین روند خوب خود را ادامه دهیم. امیدوارم با دست پر از اهواز به تهران بازگردیم.

این روزها در پست دفاع وسط به میدان می‌روی.
تشخیص کادر فنی این است که در این پست بازی کنم. نیم فصل است که دفاع وسط هستم و هرجا که کادر فنی بخواهد به میدان می‌روم.

استقلال روزبه چشمي صنعت‌نفت آبادان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر