کد خبر: 540477 A

لیگ قهرمانان اروپا

رئال مادرید در دومین دیدارش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان موفق شد با نتیجه 3-1 دورتموند را شکست بدهد.

به گزارش ایلنا، در اولین شب از هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا 8 دیدار از گروههای مختلف برگزار شد.

 

*گروه E

 سویا از گروه E رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا میزبان ماریبور بود و برابر این تیم 3 بر صفر پیروز شد.وسام بن یدر با گلزنی  در دقایق 27، 38 و 83 (پنالتی) هتریک کرد.

تیم لیورپول نیز مهمان اسپارتاک مسکو بود و برابر این تیم یک بر یک متوقف شد. فرناندو فرانسیسکو رگس در دقیقه 23 روی یک ضربه کاشته به زیبایی دروازه لیورپول را گشود اما کوتینیو در دقیقه 31 کار را به تساوی کشاند.

*گروه F

منچسترسیتی

در این گروه تیم های فوتبال منچستر سیتی و شاختار به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با برتری 2 بر صفر سیتیزن ها خاتمه یافت.کوین دی بروینه (48) و رحیم استرلینگ (91) در این بازی برای منچستر سیتی گلزنی کردند. 

در دیگر بازی ناپولی میزبان فاینورد بود و این تیم را با حساب 3 بر یک شکست داد. 

*گروه G

رقابت های این  گروه G با بازی تیم های بشیکتاش و لایپزیگ پی گرفته شد که در پایان تیم بشیکتاش برد ارزشمند 2 بر صفر را به ثبت رساند.ریان بابل (11) و اندرسون تالیسکا (43) برای بشیکتاش گلزنی کردند. 

در این گروه تیم موناکو در ورزشگاه خانگی خود به مصاف پورتو رفت و برابر این تیم باخت غیر منتظره3 بر صفر را متحمل شد.

*گروه H

رئال مادرید در خانه دورتموند به میدان رفت و با نتیجه 3 بر یک به پیروزی رسید. گرت بیل در دقیقه 18 و کریستیانو رونالدو در دقایق 50 و 79 گلهای رئال را به ثمر رساندند و  اوبامیانگ در دقیقه 54 برای دورتموند گلزنی کرد.

در دیگر بازی این گروه تیم آپوئل نیکوزیا میزبان تاتنهام بود که مصاف این دو تیم با پیروزی 3 بر صفر تاتنهام خاتمه یافت.

رئال مادرید لیگ قهرمانان اروپا موناکو دورتموند منچسترسیتی لیورپول پورتو تاتنهام سویا ناپولی ماریبور شاختار اسپارتاک مسکو لایپزیگ فاینورد بشیکتاش ترکیه آپوئل نیکوزیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر