کد خبر: 535571 A

سرمربی استقلال خوزستان از شرایط تیمش پیش از دیدار با استقلال می‌گوید.

به گزارش ایلنا، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: شرایط جدول به گونه‌ای است که هر دو تیم به امتیاز گرفتن در بازی فردا نیاز مبرم دارند. بازی کردن مقابل تیم‌های آقای قلعه‌نویی سخت و پر استرس است. امیدوارم با یک بازی خوب دست پر به اهواز برگردیم. ما برای نباختن و امتیاز گرفتن به اصفهان آمده‌ایم. قطعاً با تمام وجود مقابل تیم خوب ذوب‌آهن قرار می‌گیریم و امیدواریم که پیروز شویم.

وی در خصوص استفاده از دروازه‌بان دومش در دیدار جام حذفی گفت: فصل گذشته هم که در اصفهان بودم، به گلر دومم در جام حذفی میدان می‌دادم. دروازه‌بان دوم ما می‌تواند آینده درخشانی داشته باشد. با تمرینات خوبی که او داشت، تصمیم گرفتیم در جام حذفی از این بازیکن استفاده کردیم. البته فردا دروازه‌بان ما شیخ‌ویسی است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با اشاره به غیبت موسی کولیبالی مقابل سپاهان، خاطرنشان کرد: کولیبالی مصدوم است، اما او را با خودمان به اصفهان آوردیم. به احتمال 70 درصد او فردا بازی نمی‌کند، اما 30 درصد ممکن است بازی کند.

ویسی از بازگشت خود به اصفهان ابراز خوشحالی کرد و گفت: من از اصفهان خاطرات خوبی دارم، چه زمانی که بازی می‌کردم و چه زمانی که مربی بودم. فصل گذشته روزهای سختی برای من بود. خوشحالم که با موفقیت از سپاهان رفتم. ما در سال گذشته در دو دیدار آخر ذوب‌آهن را بردیم و مقابل پدیده مساوی کردیم، اما متأسفانه من اخراج شدم. این شغل من است و از هیچ‌کس گله‌ای ندارم.

وی با اشاره به شرایط تیمش، تصریح کرد: تیم ما 20 تغییر داشته است و برای هماهنگی به زمان نیاز دارد. باید خیلی سریع تیم‌مان را به هماهنگی برسانیم. شکل تیم ما مناسب است و امیدوارم هرچه سریع‌تر هماهنگی فنی و غیرفنی داشته باشیم. مطمئناً وقتی 20 بازیکن رفته و 20 بازیکن جای آنها آمده‌اند، ما کار سختی برای هماهنگی خواهیم داشت. باید روی ساختار فنی و تیمی‌مان کار کنیم تا آینده خوبی داشته باشیم. آن سال که با استقلال خوزستان قهرمان ایران شدیم، بازیکنان‌مان سه سال با یکدیگر کار کرده بودند تا هماهنگ شوند. ما امسال برای هماهنگ شدن نیاز به زمان داریم.

سرمربی استقلال خوزستان ضمن یادآوری حذف تیم‌های لیگ برتری از جام حذفی، خاطرنشان کرد: در جام حذفی تیم‌های دسته اولی می‌آیند که خودشان را نشان بدهند، چون چیزی برای از دست دادن ندارند. تیم‌های لیگ برتری نیز با استرس وارد زمین می‌شوند و متأسفانه اتفاقات ناگوار در برخی از بازی‌ها برای آنها رخ می‌دهد. تجربه می‌گوید که نباید تیم‌های دسته اولی را دست‌کم‌گرفت و باید با قدرت مقابل‌شان ظاهر شد، چون جام حذفی، جام بسیار خطرناکی است.

«ما شرایط خیلی بدی را داشتیم»، ویسی با بیان این جمله جمله تصریح کرد: 20 بازیکن ما تا پیش از آغاز فصل جدید از تیم استقلال خوزستان جدا شدند. سال گذشته وضعیت مالی مناسبی نداشتیم و امسال کم‌کم‌ داریم خوب می‌شویم. امیدوارم جزو تیم‌های بالای جدول باشیم تا سال‌های آینده برنامه‌ریزی خوبی داشته باشیم.

 

باشگاه ذوب آهن لیگ برتر فوتبال ایران استقلال خوزستان عبدالله ویسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر