کد خبر: 528059 A

مروری بر رقابت های هفته سوم لیگ دسته اول کشور:

لیگ دسته اول آزاگان در هفته سوم اتفاقات جالبی توجهی را به همراه خواهد داشت و چهره مدعیان شکل جدی‌تری به خود خواهد گرفت.

به گزارش ایلنا، هفته سوم لیگ دسته اول آزادگان در حالی آغاز خواهد شد که تغییرات شکل گرفته روی نیمکت و نقل و انتقالات آن این رقابت‌ها را وارد فضای جدیدی کرده است.

راه آهن تهران - مس کرمان

لشکر نصفه و نیمه راه آهن،این بار مقابل مس کرمانی صف آرایی میکند که تساوی هفته قبل آنها با خونه به خونه بابل،عنان مسی ها را حسابی گران کرده و این بازی مقابل راه آهن بحران زده شاید نخستین شانس کرمانیها برای خیزی بلند به سوی صدر جدول باشد.

آلومینیوم اراک - نساجی مازندران

نساجی قائمشهر که در طول آماده سازی پیش فصل،انتظارات هواداران را از خود بالا برده بود حالا با درس از شکست زودهنگام هفته گذشته خود آنهم در حضور هواداران بیشمار خودی، به مصاف آلومینیوم میرود که دو تساوی تنها سهم آنان از دو هفته ابتدایی لیگ بوده است.

فجر سپاسی - مس رفسنجان

 فجر سپاسی که با دو شکست پیاپی لیگ یک را آغاز کرد حالا در خانه از مس رفسنجانی پذیرایی میکند که وضعش از فجر سپاسی چندان هم بهتر نیست،مسی ها برخلاف رقیبشان از هردو هفته ابتدایی لیگ امتیاز گرفتند اما تنها 1 امتیاز از هر بازی!

 

خونه به خونه بابل - صبای قم

خونه به خونه بابل این روزها با جواد نکونام روزهای آرامی را پشت سر میگذارد،آنها که سهمشان از دو هفته ی پیشین لیگ،دو تساوی برابر مسی های استان کرمان بود،حالا در خانه با صبای قم دیدار میکنند،صبایی ها که هفته گذشته را به شاگردان محمود فکری واگذار کرده اند،فکر صید اولین سه امتیاز را در سر می پرورانند.

ملوان بندر انزلی - بادران تهران

ملوانی ها هم طعم برد را چشیده اند و هم طعم تلخ باخت، اما کیست که نداند هواداران پرشور ملوان در انزلی فقط به سه امتیاز فکر میکنند،اما بادران تهران تیمی که نتایج قابل قبول و بازی های با کیفیتی را ارائه میدهد، حریف آسانی برای شاگردان دست نشان نخواهد بود.

شهرداری ماهشهر - برق جدید فارس

شاید خوشبین ترین هوادار ماهشهری هم از شاگردان کوروش موسوی همچین نتایجی را انتظار نمیکشید،اما 8 گل در دو بازی تازه اول راهی است که ماهشهری ها آغاز کرده اند،هفته ها تا پایان این راه دراز باقی مانده است رقیبان سرسختی بر سر راه این تیم هستند،آیا برق جدید در هفته سوم،نوار موفقیت جنوبی هارا پاره میکند یا سومین قربانی آنها خواهد بود؟

شهرداری تبریز -  اکسین البرز

تبریزی ها که انگار هنوز در حال و هوای لیگ دو هستند،هنوز به خود نیامده دو هفته را بر باد رفته دیدند،اینبار اکسین رقیب نه چندان آسان آنهاست که اگر دیر بجنبند سومین باخت را به آنها تحمیل میکند.

 گل گهر سیرجان - ماشین سازی تبریز

با توجه به مشکلات گریبان گیر ماشین سازی آنها چندان هم ضعیف کار نکرده اند،اما در آن سوی میدان سیرجانی که هفته قبل ۳امتیاز از قائمشهر به غنیمت بردند،حالا انتظار این دیدار درون خانه را میکشند.

 ایرانجوان بوشهر - نفت م.سلیمان

دو تیم از خطه جنوب که حال و هوای متفاوتی را سپری میکنند،شاگردان محمود فکری دو برد پیاپی را تجربه کردند و حالا به مصاف هم تای بوشهری خود میروند که حتی موفق به کسب یک امتیاز هم نشده است،گرچه روی کاغذ نفتی ها از شانس بالایی برخوردارند،ولی فوتبال غیر قابل پیش بینی است،آنهم از نوع جنوبی اش!

علی بابایی

صبای قم مس کرمان شهرداری تبریز‌ نساجی مازندران مس رفسنجان ملوان بندر انزلی گل گهر سیرجان راه آهن تهران فجر سپاسی آلومینیوم اراک ماشین سازی تبریز ایرانجوان بوشهر بادران تهران اکسین البرز شهرداری ماهشهر خونه به خونه بابل لیگ دسته اول آزادگان برق جدید فارس نفت م.سلیمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر