کد خبر: 526972 A

آخرین وضعیت ملی پوشان واکو از زبان سرپرست تیم های ملی مردان و زنان ایران

سرپرست تیم های ملی کیک بوکسینگ واکو اعزامی به بازیهای داخل سالن و رزمی آسیا – اقیانوسیه ، با تاکید بر شرایط مناسب ملی پوشان گفت : خوشبختانه ملی پوشان با جدیت و اراده بالایی زیر نظر مربیان تمرین می کنند و قطعا کاروان اعزامی به ترکمنستان که به نام شهید محسن حججی نامگذاری شده ، در این رقابتهای معتبر با اقتدار ظاهر خواهد شد.

به گزارش ایلنا، بهزاد کتیرایی در گفت وگویی با سایت خبری فدراسیون انجمن های ورزشی اضافه کرد : مرحله نخست اردو از 23 مرداد با 25 ورزشکار خانم و آقا در مجموعه انقلاب تهران شروع شد و روز پنجشنبه هفته جاری این مرحله به پایان می رسد و سپس ملی پوشان از چهارم شهریور ، دور دوم تمرینات اماده سازی را از سر خواهند گرفت. 

وی در ادامه گفت : ار دوی آماده سازی ملی پوشان تا 25 شهریور در چهار مرحله و طبق برنامه به شکل مستمر و منظم برگزار می شود و در نهایت 9 ورزشکار مرد ، سه ملی پوش خانم و چهار مربی ( جمعا 16 نفر ) به این بازیهای اعزام خواهند شد. 

کتیرایی با تاکید بر اینکه شانس کسب مدال وجود دارد و ورزشکاران از انگیزه مثالزدنی برخوردار هستند ، اظهار داشت : برای نخستین بار تیم واکو ایران با چنین شرایطی با حمایت محمد علیپور رییس فدراسیون انجمن های ورزشی به بازیهای یادشده اعزام می شود و بنده باور دارم که ملی پوشان ما در ترکمنستان قطعا مدال های خوش رنگ کسب خواهند کرد . 

وی افزود: جا دارد از تلاش ناصر نصیری ریاست انجمن کیک بوکسینگ واکو تشکر کنم و همچنین زحمات مربیان و ملی پوشان دعوت شده را ارج نهم . 

سرپرست تیم های ملی واکو مردان و زنان کشورمان در پایان گفت : نامگذاری کاروان اعزامی ایران به بازیهای داخل سالن و رزمی آسیا – اقیانوسیه به نام شهید محسن حججی را پاس می داریم و هم قسم شده ایم برای دفاع از خون سرخ این شهید والامقام و دیگر شهدای گرانقدر با قدرت تمام در رقابتهای عشق آباد حضور یابیم و بتوانیم پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را برافراشته کنیم .

 

فدراسیون انجمن های ورزشی بهزاد کتیرایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر