کد خبر: 509626 A

از سوی وزارت ورزش و جوانان به ادارات کل ابلاغ شد

صدور مجوز و راه اندازی باشگاههای موتورسواری و اتومبیلرانی از سوی وزارت ورزش و جوانان برای نخستین بار به ادرات کل استان های سراسر کشور با تائید فدراسیون ابلاغ شد .

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی پس از تایئد نهایی آیین نامه تاسیس باشگاه موتورسواری و اتومبیلرانی در خردادماه سال جاری که با تلاش چندین ماهه مسئولان فدراسیون در آخرین نشست کمیسیون ماده 5 تصویب شده بود ، وزارت ورزش و جوانان با صدور ابلاغیه ای به ادرات کل ورزش و جوانان استان ها از آنان خواست تا با تائید فدراسیون ، اقدام به دادن مجوز تاسیس باشگاه موتورسواری و اتومبیلرانی به متقاضیان کنند . به این ترتیب با این حرکت امید بخش مانع بزرگی از پیش پای توسعه و رشد این ورزش بر داشته شد . اتفاق خوشایندی که می تواند زمینه ساز شکوفایی هر چه بیشتر رشته های پرهیجان و پر طرفدار مختلف در نزد جوانان و نوجوانان را در رشته های موتورسواری و اتومبیلرانی به همراه داشته داشته باشد.

گفتنی است ، آیین نامه تاسیس باشگاه موتورسواری و اتومبیلرانی پس از نزدیک به 40 سال انتظار روز دوشنبه 22 خردادماه در کمیسیون اصلی ماده 5 با بررسی های لازم به تائید نهایی رسیده بود و اخیرا از سوی وزارت ورزش و جوانان به ادارات کل ورزش و جوانان در استان ها ابلاغ شد.

با این اتفاق مسرت بخش یکی از آرزوهای قدیمی خانواده بزرگ موتورسواری و اتومبیلرانی تحقق پیدا کرده و انتظار می رود با حضور علاقمندان و سرمایه گذاری بخش خصوصی و با وجود مهیاء بودن زمینه و نگاه جدی فدراسیون به برون سپاری کارها ، شاهد تحولات بهتری در تمامی بخش ها از جمله شکل گیری امکانات جدید سخت افزاری و نرم افزاری در این ورزش مفرح و شورانگیز باشیم .

 

وزارت ورزش و جوانان فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر