کد خبر: 506603 A

رئیس انجمن اسکی جانبازان و معلولان از انتخاب حسن میرزاحسینی به عنوان یکی از مشعل داران بازیهای پارالمپیک زمستانی 2018 خبر داد.

به گزارش ایلنا،‌ عیسی ساوه شمشکی با اعلام این خبر گفت: حسن میرزاحسینی، اسکی باز رشته آلپاین تیم معلولان است که از طرف شرکت سامسونگ، حامی مالی پارالمپیک، به عنوان مشعل دار بازی های پارالمپیک زمستانی انتخاب شده است و روز ۲۵ آذرماه به کره جنوبی محل برگزاری مسابقات می رود.

وی در ادامه به اعلام آمادگی ایران برای شرکت در کمپ آسیایی کره جنوبی خبر داد و افزود: مسابقات کاپ آسیا در سه مرحله و در کشورهای ایران، چین و کره جنوبی برگزار خواهد شد که مرحله نخست آن در کشور کره جنوبی برگزار می شود و سه بازیکن و یک مربی و یک سرپرست از ایران برای شرکت در این کمپ دعوت شده اند.

رئیس انجمن اسکی جانبازان و معلولان ادامه داد: این کمپ به مدت ۱۳ روز در کره جنوبی برگزار می شود و تیم ملی از ۱۴ تا ۲۹ آذرماه در کمپ آسیایی و مسابقات کاپ آسیا شرکت خواهد کرد.اسامی تیم ملی نیز اعلام خواهد شد. این مسابقات کسب سهمیه بازی های پارالمپیک نیز به شمار می رود.

وی در پایان یادآور شد: احمد کاویان، از مربیان اسکی ایران برای شرکت در کارگاه آموزشی مربیگری اسکی صحرانوردی به مدت ۱۱ روز در کره جنوبی شرکت خواهد کرد.

فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین پارالمپیک زمستانی 2018 میرزا حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر