کد خبر: 498919 A

رقابت های بین المللی جایزه بزرگ گرجستان

در پایان روز نخست رقابت های بین المللی جایزه بزرگ گرجستان، مجتبی گلیج صاحب مدال طلا شد و اکبری و حسینی به مدال برنز دست یافتند.

به گزارش ایلنا و به نقل از  روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی جام بالاوادزه و کارتوزیا از امروز (شنبه) در شهر تفلیس گرجستان آغاز شده است.

در روز نخست این رقابت ها سه فرنگی کار و دو آزادکار به مصاف حریفان خود رفتند که نتایج آن ها به شرح زیر است:

در وزن 97 کیلوگرم کشتی آزاد مجتبی گلیج با غلبه بر کشتی گیرانی از کشورهای گرجستان و ترکیه راهی دیدار فینال شد.؛ وی در مسابقه پایانی حریف ترکیه ای را مغلوب کرد و به مدال طلا دست یافت.

در وزن 74 کیلوگرم کشتی آزاد نیز امید حسن تبار مقابل حریف گرجستانی به پیروزی دست یافت اما در برابر کشتی گیر تاجیکستانی شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت.

در کشتی فرنگی و در وزن 59 کیلوگرم مصیب اکبری با شکست 2 بر یک مقابل آندره استیگ برگ نفر سوم المپیک از نروژ راهی دیدار رده بندی شد و با شکست حریف خود به مدال برنز دست یافت.

در وزن 98 کیلوگرم نیز امیرحسین حسینی به دیدار رده بندی رفت و با پیروزی مقابل حریف خود به مدال برنز رسید و مهدی ابراهیمی در وزن 80 کیلوگرم نیز با شکست مقابل حریف آمریکایی از دور رقابت ها کنار رفت.

 فردا و در روز دوم این مسابقات نیز در کشتی فرنگی پیام بویری، سامان عزیزی و امیر قاسمی منجزی در اوزان 75، 85 و 130 کیلوگرم و در کشتی آزاد جمال عبادی، محمدجواد ابراهیمی و امیررضا امیری در اوزان 70، 86 و 125 کیلوگرم به مصاف حریفان خود می روند.

تیم ملی کشتی آزاد تیم ملی کشتی فرنگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر