کد خبر: 497053 A

پیروزی مقابل مونته نگرو با واکنش و ابراز خوشنودی کاپیتان تیم ملی بابت عملکرد ایران همراه بوده است.

به گزارش ایلنا، تیم ملی فوتبال ایران شب گذشته موفق شد در دیداری تدارکاتی مقابل حریف اروپایی خود با نتیجه دو بر یک به برتری دست یابد. اشکان دژآگه، کاپیتان تیم ملی با تمجید از عملکرد هم تیمی هایش در این زمینه گفت: بازی با تیمی که در سطح بالایی قرار داشته و بازیکنانی دارد که در لیگ اروپا شاغل هستند، یک دیدار بسیار محکم برای ما بود؛ مونته نگرو همانند ازبکستان بازی می‌کند و ما توانستیم با شبیه‌سازی این دیدار دوستانه، پیروز میدان شویم.

 اشکان دژاگه درباره اردوی ایران در کمپ اتریش گفت: من کمی دیر به بازیکنان ملحق شدم اما امکانات مناسبی نظیر زمین و چمن مطلوب برای تمرین تیم ملی داشت.

او ادامه داد: تیم در این کمپ خوب کار کرده و تمرینات مناسبی را پشت سر گذاشته است؛ باتوجه به اینکه فشار تمرینات بالا است، به خاطر حضور اکثر بازیکنان در لیگ، نباید فشار تمرینی وجود داشته باشد اما خوشبختانه در این کمپ ملی پوشان تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتند.

دژاگه اضافه کرد: فکر می‌کنم بازیکنانی که در اردو حضور دارند آماده هستند و فقط مسعود شجاعی و چند بازیکن دیگر پرسپولیس به تیم ملی اضافه خواهند شد و مطئنم با کیفیت بالای خود به تیم ملی کمک می‌کنند تا بتوانیم مقابل ازبکستان بازی خوبی را به نمایش گذاشته و سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

دژاگه درباره حضور بازیکنان جوان و بازی دادن به آنها در تیم و روندی که تیم ملی رو به جلو طی می‌کند، گفت: تیم جوانی داریم و بازیکنان خوبی هستند که در باشگاه‌های خود بازی می‌کنند؛ روز گذشته تیم ملی ایران با چند بازیکن جوان در کنار ملی پوشان با تجربه برابر مونته نگرو بازی کرد که تیم مقابل بسیار قوی بود و از بازیکنانی بهره می‌برد که در منچستر سیتی، اتلتیکو مادرید، یوونتوس و سویا اسپانیا  بازی می‌کنند و ما با تیم جوان خود این دیدار را بردیم.

وی ابراز کرد: اگر با تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه ادامه دهیم و خوب کار کنیم در آینده تیم قوی و موفقی خواهیم داشت.

 

تیم ملی ایران کارلوس کی روش سردار آزمون اشکان دژاگه انتخابی جام جهانی روسیه مونته نگرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر