کد خبر: 492121 A

هفته‌ی سی و هفتم سری آ

یوونتوس در صورت پیروزی در دیدار امشب خود بار دیگر قهرمان سری آ خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، هفته‌ی 37 سری آ آوردگاه چند بازی حساس است. کروتونه که با دو تیم امپولی و جنوا برای فرار از سقوط می‌جنگد باید در تورین به مصاف یوونتوس برود. کروتونه این شانس را دارد که امپولی و جنوا نیز در برابر تیم‌های قدرتمند آتالانتا و تورینو دیدار خواهند داشت و با یک تساوی در برابر تیم قدرتمند یوونتوس هم شاید در جدول بماند.

از طرفی یوونتوس که دو تیم رم و ناپولی را در یک قدمی خود می‌بیند با کسب پیروزی در این دیدار به نسبت ساده قهرمان سری آ خواهد شد.

آنها در این فصل ضعیف‌تر از فصول گذشته ظاهر شدند. شاید بتوان دلیل آن را در قدرت گرفتن دیگر تیم‌های لیگ ایتالیا ارزیابی کرد. بیانکونری در این فصل 5 بار در برابر حریفان خود شکست خورده است.

70767757_76263481ebcfe

 

آنها اولین باختشان را در هفته‌ی پنجم سری آ به اینتر دادند. در آن بازی یووه در حالی که در مه‌آتزا پیش افتاده بود با درخشش ایکاردی و پریشیچ 1-2 مغلوب شد.

در گام بعدی آنها بار دیگر در جزپه مه‌آتزا مغلوب شدند و این بار 1-0 به میلان باختند. لوکاتلی تک‌گل روسونری را در آن بازی به ثمر رساند.

سومین باخت یوونتوس به جنوا بود که با حساب 3-1 به اتمام رسید. باخت چهارم با گل‌های بادج و کالینیچ در برابر فیورنتینا رقم خورد و آخرین‌اش چندی پیش بود که منجر به شکست 1-3 برابر رم شد، باختی که رم را با یک بازی بیشتر به یک امتیازی آنها رسانید.

485945618-1-678x381

همچنین، یوونتوس یک بار هم در جام حذفی با نتیجه‌ی 2-3 مغلوب ناپولی شده است. نکته‌ی جالب این که یوونتوس تنها همین 6 باخت را داده است. آنها در اروپا شکست نخورده‌اند و هم‌اکنون در فینال لیگ قهرمانان حضور دارند.

امسال هم سه تیم یوونتوس، رم و ناپولی فاصله‌ی امتیازی زیادی با رقبا ایجاد کردند.

ناپولی یوونتوس آاس رم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر