کد خبر: 485568 A

پرسپولیس در 7 زمینه بهترین تیم لیگ است و تنها در یک زمینه ممکن است مورد حمله قرار بگیرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پرسپولیس در حالی امروز به مصاف سیاه‌جامگان می‌رود که از نظر جدول رده‌بندی در 7 رشته برترین تیم لیگ برتر است و در 6 زمینه قطع به یقین آمار خود را حفظ خواهد کرد.

پرسپولیس در زمینه‌ی بیشترین برد با 20 پیروزی مقتدرانه در صدر است و استقلال با 15 پیروزی در مکان دوم است و واضح است که به پرسپولیس نخواهد رسید.

قرمزها کمترین تساوی را در لیگ برتر با 6 تساوی کسب کرده‌اند و پس از آنها پیکان با 8 تساوی قرار دارد. پیکان 11 برد و 10 باخت به دست آورده است.

از نظر کمترین باخت هم شاگردان برانکو تنها 3 بار باخته‌اند و در صورتی که امروز هم ببازند و تراکتور شکست نخورد در عدد 4 با هم برابر خواهند شد و در صدر خواهند ماند.

jajal-hoseini-2013

همچنین، خط دفاعی آنها عالی بوده و با 13 گل خورده فاصله‌ی زیادی را با سایر خطوط دفاعی ایجاد کرده است. دو تیم تبریزی گسترش فولاد و تراکتورسازی با 24 گل خورده در مکان دوم قرار دارند.

تفاضل گل پرسپولیس هم 33+ است. تنها سه تیم تفاضل گل بالای 10+ را بر جای گذاشته‌اند. استقلال 17+ و تراکتورسازی 13+.

از نظر امتیاز هم آنها با 12 اختلاف امتیاز در صدر هستند و استقلال با 54 امتیاز دوم است.

JamNewsImage20310548

از نظر گل‌های زده پرسپولیس با 46 گل زده بهترین است. با این حال، این تنها رکوردی است که ممکن است به وسیله‌ی استقلال مورد حمله قرار بگیرد. با این حال، استقلال سه گل کمتر زده و بعید است به این رکورد برسد.

باید پرسپولیس را بدون هیچ تعارفی بهترین تیم لیگ شانزدهم در همه‌ی زمینه‌ها دانست.

استقلال پرسپولیس لیگ شانزدهم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر