کد خبر: 485319 A

سرمربی ذوب آهن در نشست خبری تیمش کسب یک پایان خوب و موفق را هدف ذوب آهن دانست.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، سیدمجتبی حسینی در نشست خبری قبل از برگزاری بازی مقابل پدیده در هفته پایانی لیگ برتر، اظهار کرد: آخرین بازی لیگ را در پیش داریم. از همه تشکر می‌کنم. خبرنگاران برای پوشش اخبار تیم زحمت کشیدند. امیدوارم در بازی فردا  بتوانیم نتیجه قابل قبولی کسب کنیم و فصل را به خوبی به پایان برسانیم.

وی افزود: پدیده تیم خوبی است. آنها پیشرفت قابل توجهی داشتند. پدیده تیم یک دستی است و فوتبال قابل قبولی بازی می‌کند. سعی کردیم از این تیم به شناخت برسیم و از نقاط ضعف آنها استفاده کنیم تا نتیجه‌ای که شایسته ما است را کسب کنیم.

سرمربی ذوب آهن در خصوص اینکه چرا ذوب آهن شروع خوبی دارد اما نمی‌تواند پایان قابل قبولی داشته باشد، خاطرنشان کرد: مصدوم تیم ما علی حمام است. حجت حق‌وردی هم در بازی فردا محروم است نتایج ما قابل دفاع است. تیم خوبی را جمع کردیم. تیم‌مان منظم و هدفمند است. در یک مجموعه خوب فعالیت می‌کنم امیدوارم بتوانیم در ادامه هم عملکرد خوبی داشته باشیم.

حسینی در مورد اینکه آیا نام قاسم حدادی‌فر در لیست این تیم در بازی فردا هست یا نه، گفت: فردا مشخص می‌شود که او در بازی حضور دارد یا نه.

سرمربی ذوب آهن عنوان کرد : جایگاه خاصی مدنظر نداشتیم به دنبال داشتن تیم خوب و جوان بود. می‌خواستیم از عملکرد تیم ‌مان رضایت داشته باشیم.

حسینی در پایان در رابطه با وضعیت قراردادش تصریح کرد: قراردادم به اتمام می رسد. تمام تمرکزم روی دو بازی بعدی است. در مورد فصل بعد هنوز تصمیمی نگرفتم. تمام تمرکزم کسب موفقیت در دو بازی پایانی است.

 

ذوب آهن لیگ برتر فوتبال ایران پدیده نشست خبری مجتبی حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر