کد خبر: 469686 A

مسی واوبامیانگ در صدر گلزنان اروپا

لیونل مسی همچنان در صدر گلزنان برتر برای تصاحب کفش طلایی حضور دارد و باقی ماند، اما باس داست مهاجم اسپورتینگ در بازی مقابل توندلا خود را به او نزدیک کرد.

به گزارش ایلنا  نقل از "سایت گل" لوئیز سوارز که همراه با بارسلونا قهرمان لالیگا شد توانست حدود 40 گل در فصل گذشته به ثمر برساند و توپ طلا را از آن خود کند. 

lionel messi

لیونل مسی در بازی اخیر خود مقابل دپورتیوو لاکرونیا با وجود شکست 2-1 در برابر این تیم با این وجود در صدر گلزنان برتر این فصل بازی های اروپا قرار گرفته است . در این بین با درخشش اوبامیانگ در بازی قهرمانی لیگ اروپا و به ثمر رساندن 22 گل در تعقیب اوست. در این بین باس داست مهاجم اسپورتینگ لیسبون در بازی مقابل توندلا توانست خود را به صدر گلزنان برتر اروپا نزدیک تر کند.

bos dost

belloti

در اینجا بازیکنان برتر در رقابت برای تصاحب این جایزه تا کنون عبارتند از : 

لیونل مسی، آندره آ بلوتی،‌اوبامیانگ، داست هر کدام با 22 گل ،‌ لواندوفسکی با 21 گل ، کاوانی با 27 گل و امتیاز کمتر نسبت به دیگر بازیکنان،‌سوارز،  ژکو،‌ایکاردی با 20 گل ، مدسته، هیگواین،کین ،لوکاکو ، مرتنز با 19 گل،کریستیانو رونالدو با 18 گل  ،کوستا، سانچز با 17 گل ،‌لاکازت با 22 گل و امتیاز کمتر و همچنین ابراهیموویچ با 15 گل در صدر 20 گلزن برتر این فصل اروپا قرار دارند.

لیونل مسی اوبامیانگ کفش طلا باس داست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر