کد خبر: 455567 A

در حالی که محرومیت تراکتورسازی از حضور در نقل و انتقالات به سوژه و چالش اصلی فوتبال ایران تبدیل شده دبیر کل فدراسیون فوتبال واکنش عجیبی نسبت به آن داشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، تراکتورسازی با توجه به شکایت بازیکن پرتقالی سابق خود با حکم محرومیت فیفا از حضور در نقل و انتقالات نیم فصل مواجه شده است. با این حال آنها در این مقطع با جذب سه بازیکن و بازی دادن آنها در 4 دیدار اخیر فوتبال ایران را با چالش مواجه کردند.

سازمان لیگ و کمیته نقل وانتقالات عدم ارسال نامه از سوی دبیر کل برای اعلام محرومیت این باشگاه را دلیل ثبت قرارداد با احمد نورالهی ، امید عالیشاه و هاشم بیگ‌زاده اعلام کردند.

با این حال دبیر کل فدراسیون فوتبال پس از 24 ساعت سکوت به تماس‌های پیاپی ما پاسخ داد در ابتدا در حالی که نسبت به واکنش‌ها به خود چند ثانیه‌ای را صرف را خندیدن کرد در خصوص آن به صحبت پرداخت.

علیرضا اسدی دبیر کل فدراسیون فوتبال در رابطه با اینکه عدم اعلام حکم را به او نسبت دادند، گفت:‌ این طور نیست و این احکام به باشگاه نیز ابلاغ می‌شود اما اگر به دنبال مقصر هستید ما با قوه قضائیه هماهنگ می‌کنیم تا همه مقصران دستگیر و اعدام شوند. این طور خیالتان راحت می‌شود؟

علیرضا اسدی

وی در خصوص اینکه سازمان لیگ عقد قرارداد با بازیکنان تراکتورسازی را به دلیل عدم ارسال نامه محرومیت از سوی دبیر کل اعلام کرده ، گفت: به دنبال مقصر هستید؟ ما این گونه نیستیم و پیگیر برطرف کردن مشکل خواهیم بود.

امیر قلعه نویی تراکتورسازی تبریز تیم ملی فوتبال ایران علیرضا منصوریان استقلال تهران علیرضا اسدی دبیرکل فدراسیون فوتبال محرومیت استقلال از نقل و انتقالات محرومیت تراکتورسازی از نقل و انتقالات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر