کد خبر: 452574 A

سرمربی اسبق تیم ملی کشتی آزاد می گوید: حسن یزدانی برای تثبیت در وزن 86 کیلوگرم راه بسیار دشواری را پیش رو دارد و به این سادگی نمی تواند ملی پوش این وزن شود.

حسن محبی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص مبارزات حسن یزدانی در وزن 86 کیلوگرم افزود: سبک مبارزه در وزن 86 با 74 کیلوگرم بسیار متفاوت است و یزدانی برای تثبیت در این وزن راه سختی را پیش رو خواهد داشت.

وی ادامه داد: تصاحب پیراهن تیم ملی در وزن جدید برای حسن یزدانی بسیار سخت است و بغیر از اینکه وی باید بتواند از سد علیرضا کریمی عبور کند کشتی گیران دیگری نیز در این وزن مدعی هستند و یزدانی باید بتواند بر همه مدعیان این وزن قالب شود.

نایب قهرمان کشتی آزاد 1985 بوداپست جهان در خصوص سطح فنی رقابتهای جام بین المللی تختی گفت: مسابقات در سطح متوسطی برگزار شد، من البته با برگزاری مسابقات جام تختی به صورت تیمی موافق نیستم و امیدوارم از سال بعد این مسابقات به صورت گذشته و به شکل انفرادی برگزار شود.

محبی به جنبه مثبت برگزاری مسابقات جام تختی به صورت تیمی نیز اشاره کرد و افزود: برگزاری مسابقات به صورت تیمی بر جنب و جوش کشتی در کشور افزود و باعث شد که هیجان خوبی در بین کشتی گیران ایجاد شود، و جا دارد در این رابطه به زحمات فدراسیون کشتی نیز اشاره شود.

وی در خاتمه در مورد وضعیت کشتی کرمانشاه نیز خاطر نشان کرد:کشتی گیرانی چون بهمن تیموری، حامد رشیدی و بهروزی در جام تختی مبارزات خوبی را به نمایش گذاشتند و انتظار می رود که این کشتی گیران در جام جهانی کشتی حضور داشته باشند.

 

تیم ملی کشتی آزاد جهان کشتی آزاد ملی پوش وزن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر