کد خبر: 436756 A

ایلنا: هفته سوم لیگ برتر والیبال روز پنج شنبه 25 آذرماه با سه دیدار پیگیری می‌شود که دو شهرآورد مهم و حساس شهر تهران نیز از جمله این دیدارهاست.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته سوم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌‌های برتر بانوان (جام شهدای منا) روز پنج شنبه 25 آذرماه با سه دیدار در شهرهای تهران و شیراز پیگیری خواهد شد.
در نخستین مسابقه این هفته و از ساعت 11 در خانه والیبال تهران تیم بانک سرمایه که با دو برد و شش امتیاز در صدر قرار دارد، میزبان دانشگاه آزاد تهران خواهد بود که هنوز برد و امتیازی به دست نیاورده است و در جایگاه پنجم این رقابت‌ها قرار دارد.
البته دانشگاه آزاد تا کنون یک مسابقه برگزار کرده است که در هفته نخست مغلوب ذوب آهن اصفهان شد و در هفته دوم استراحت داشت.
تیم پارس شیراز که بدون برد و امتیاز در رتبه ششم جدول لیگ برتر بانوان قرار دارد، در دومین دیدار هفته سوم و در سالن دستغیب شیراز میزبان شهرداری تبریز است. این مسابقه جدال تیم‌های انتهای جدولی است زیرا شهرداری تبریز نیز در رتبه هفتم است و شرایطش بهتر از نماینده شیراز نیست.
شهرداری تبریز در هفته نخست استراحت داشت و در هفته دوم نیز مغلوب بانک سرمایه صدرنشین این رقابت‌ها شد و این هفته برای نخستین برد خود تلاش خواهد کرد که میهمان بودنش کمی کار را برایش سخت خواهد کرد.
دومین شهرآورد تهران در هفته سوم لیگ برتر بانوان از ساعت 13 در خانه والیبال آغاز می‌شود و دو تیم پارسه و سایپا به مصاف یکدیگر می‌روند.
تیم‌های پارسه و سایپا با یک برد و سه امتیاز رتبه‌های سوم و چهارم جدول را در اختیار دارند و تیم فاتح این شهرآورد رتبه سومی اش قطعی است.
تیم ذوب آهن اصفهان که با دو برد و 6 امتیاز در جایگاه دوم جدول لیگ برتر والیبال بانوان قرار دارد، در هفته سوم استراحت خواهد داشت.
برنامه کامل هفته سوم دیدارهای لیگ برتر بانوان به قرار زیر است:
تهران، خانه والیبال، ساعت 11
بانک سرمایه – دانشگاه آزاد

شیراز، سالن دستغیب، ساعت 11
پارس – شهرداری تبریز

تهران، خانه والیبال، ساعت 13
پارسه تهران – سایپا تهران

لیگ برتر والیبال بانوان فدراسیون والیبال پیکان تهران بانک سرمایه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر