کد خبر: 431203 A

ایلنا: سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: اردوی تدارکاتی پیش از بازی با روسیه برای هماهنگی و تمرینات ریکاوری بازیکنان برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمد ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: قرار است تا طی هفته آتی اردوی تدارکاتی برای بازیکنان برگزار کنیم تا ملی پوشان به شرایط آمادگی مناسبی برسند و با هماهنگی هر چه بیشتر به مصاف تیم دوم جهان برویم.

وی در ادامه بیان کرد: دنبال این هستیم تا برنامه های اردویی را برگزار و بهترین شرایط را برای تیم ملی فوتسال فراهم آوریم تا بازیکنان بتوانند در دو دیدار مهم پیش رو برابر تیم دوم جهان، عملکرد مناسبی داشته باشند. ضمن اینکه قصد داریم از بازیکنان جوان در این دو مسابقه استفاده کنیم و مورد ارزیابی قرار دهیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال در ادامه گفت: قرار گرفتن بازیکنان جوان و با تجربه در کنار یکدیگر باعث می‌شود تا تیم ملی فوتسال در مسیر رشد و توسعه قرار بگیرد و از عنوان‌هایی که در میادین بین المللی و جهانی به دست می‌آورد، دفاع کند.

ناظم الشریعه در پایان گفت: جلسات هماهنگی مختلفی را برای برگزاری اردوهای تدارکاتی برگزار می‌شود تا بازیکنان مد نظر را ارزیابی کرده و با رفع نقاط ضعف و قوت تیم، عملکرد مناسبی را در بازی‌های پیش رویمان به جای بگذاریم.

 

فدراسیون فوتبال تیم ملی فوتسال ناظم‌الشریعه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر