کد خبر: 431074 A

ایلنا: سرمربی فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید سه بازیکن مثلث خط حمله تیمش را از سایر بازیکنان خود بهتر می‌داند.

به گزارش ایلنا، زین‌الدین زیدان می‌گوید از همه بازیکنان خود راضی است، اما از رونالدو، بیل و بنزما بیش از سایر مهره‌های تیمش رضایت دارد.

با اینکه در فصل جاری بازیکنانی مانند ایسکو، لوکاس واسکز و آلوارو موراتا همگی تحسین‌برانگیز بازی کرده‌اند، زیدان هنوز هم آنها را در حد سه بازیکن مثلث هجومی BBC نمی‌بیند.

زیزو در کنفرانس خبری پیش از بازی خانگی امشب تیمش برابر اسپورتینگ لیسبون در دور پنجم دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به خبرنگاران گفت: موضوع این نیست که BBC قابل فروش هستند یا نه، موضوع این است که آنها بهترین بازیکنان تیم ما هستند. تمام بازیکنان من بهترین هستند اما BBC از آنها هم بهتر هستند.

زیدان افزود: سیستم بازی ما تغییر نخواهد کرد. ما سختی هریک از بازی‌های‌مان را می‌دانیم و اینکه شکست دادن اتلتیکو مادرید (در لالیگا) الزاماً موفقیت‌مان را در بازی برابر اسپورتینگ تضمین نخواهد کرد. برابر این تیم ما یک بازی بسیار سخت خواهیم داشت.

سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها تأکید کرد: زمانی که اعضای تیم را کنار هم جمع می‌کنم، به خودم می‌گویم که ما تلاش خواهیم کرد تا بازی را ببریم، نه هیچ چیز دیگر. ما همیشه بازی حریف را آنالیز می‌کنیم و حریف هم بازی ما را تحلیل می‌کند. من فکر می‌کنم که رئال مادرید بهترین بازیکنان را دارد و قرار دادن آنها در زمین بازی به یک شیوه یا شیوه‌ای دیگر، آنقدرها فرق نمی‌کند.

زیدان تأکید کرد: من علاقه‌ای به پرداختن به این حساب‌و‌کتاب‌ها ندارم. چیزی که برای من اهمیت دارد این است که برویم و بازی‌های‌مان را ببریم. ما هر کاری بتوانیم برای کسب پیروزی انجام می‌دهیم و پس از آن به جدول نگاه می‌کنیم تا ببینیم در چه رده‌‌ای از آن هستیم.

 

رئال مادرید رونالدو بیل زیدان بنزما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر