کد خبر: 429934 A

ایلنا: مربی تیم فوتبال ماشین‌سازی می‌گوید امیدوارم با پیروزی در بازی فردا علاوه بر صعود به مرحله بعد، به لیگ برتر نیز بازگردیم.

به گزارش ایلنا، حسین خطیبی در نشست خبری پیش از بازی با ذوب آهن در جام حذفی گفت: بازی‌های جام حذفی شرایط خاص خود را دارد. هر تیمی که زیباتر و با تمرکز بیشتری در طول بازی، بازی کند و شرایط را به سمت خود بکشد پیروز میدان خواهد بود. ما نیز برای کل بازی چه در ۹۰ دقیقه یا ۱۲۰ و یا حتی به پنالتی کشیده شود برنامه ریزی داریم. امیدوارم با پیروزی در بازی فردا علاوه بر صعود به مرحله بعد، به لیگ برتر نیز بازگشت کنیم.

وی در خصوص مصدومان بازی فردا گفت: در بازی فردا پیام صادقیان، نریمان‌جهان، احمد کامیار و هدسون هنریکه به دلیل مصدومیت‌های جزئی در اختیار نداریم اما از این بابت نگران نیستیم چرا که بازیکنان جوان و با انگیزه ای در اختیار داریم. در بازی با خونه‌به‌خونه نیز وضعیت به همین منوال بود. تجربه ذوب‌آهن برای جام حذفی بیشتر از ماست و حتی از مدعیان هستند اما ما ترکیبی از بازیکنان با تجربه و با انگیزه در اختیار داریم. جام حذفی برای ما نیز بسیار جدی است. ذوب‌آهن خوب می‌داند چطور بازی کند. تیمی با برنامه و نظم است و در عین حال از مدیریت با دانشی سود می‌برد. در طی لیگ از ذوب‌آهن شناخت کافی به دست آوردیم. سعی می‌کنیم ابتدا نقاط قوت این تیم راببندیم برای گل نخورد و سپس از روی نقاط قوت خودمان به گلزنی برسیم.

وی در خصوص جایگاه تیم ماشین سازی در لیگ برتر گفت: قبول دارم که با این پتانسیل در لیگ برتر جایگاه خوبی نداریم. لیگ را خوب شروع کردیم اما در ادامه چند عامل موجب افت تیم شد. مسائلی مثل بدبیاری، تعطیلی‌های لیگ و مصدومیت‌های مکرر بازیکنان به گونه‌ای که در برخی از بازی‌ها حدود ۶ یا ۷ بازیکن مصدوم داشتیم. تیم ما با انگیزه است. بازیکنان شرایط را درک کرده‌اند. اختلاف زیادی با تیم‌های بالای جدول نداریم و با یکی دو برد می‌توانیم به صدر جدول نزدیک‌ شویم که امیدواریم استارت این کار با پیروزی در بازی فردا باشد.

 

جام حذفی ذوب آهن خطیبی‌ تیم فوتبال ماشین سازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر