کد خبر: 427473 A

حسن زمانی در غرفه ایلنا:

ایلنا: عضو هیات مدیره استقلال می‌گوید: برنامه استقلال حفظ کاوه رضایی و بازگرداندن سجاد شهباززاده است.

حسن زمانی،‌ عضو هیات مدیره باشگاه استقلال ضمن بازدید از غرفه ایلنا درباره امکان خصوصی شدن سرخابی‌ها به خبرنگار ورزشی ایلنا گفت: این بحث کاملا منتفی است. خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس به تاریخ پیوست. از این به بعد هم این دو باشگاه به همین شکل اداره می‌شود البته باید صحیح و با قدرت اداره شود.

وی در خصوص هزینه‌هایی که سرخابی‌ها روی دست دولت می‌گذارند، گفت: هیچ هزینه‌ای روی دست دولت نگذاشته‌ایم. ما در این فصل یک ریال هم از دولت برای باشگاه استقلال دریافت نکرده‌ایم. ما تا الان روی پای خودمان بوده‌ایم. ما ۲۸ میلیارد تومان هزینه داشته‌ایم که خودمان این مبلغ را کسب کردیم. هیچ کمکی نگرفتیم و اصلا هم نمی‌گیریم.

وی افزود: برای این که در سه جام خوش بدرخشیم نیاز به برنامه‌ریزی داریم. برای پیشبرد این برنامه هم روی پای خودمان ایستاده‌ایم و درحال حرکت هستیم.

زمانی در خصوص قراردادهای بدی که با بعضی بازیکنان بسته شده است، گفت: بعضی از بازیکنان بندهایی در قراردادشان دارند که من هم به آن‌‌ها انتقاد دارم. برای فصل آتی این ایرادها برطرف خواهد شد. البته در قراردادهای فعلی هم اینطور نیست که به راحتی از استقلال جدا شوند. آن‌ها باید با توافق جدا شوند.

وی درخصوص قرارداد کاوه رضایی نیز گفت: وی برای اینکه بتواند از استقلال جدا شود، طبق قراردادش باید مبلغی را به باشگاه پرداخت کند که به نظرم هیچکس حاضر نیست این مبلغ را بپردازد. یعنی کل پولی که باید تا پایان فصل دریافت کند را باید یکجا بدهد و برود که آدم عاقل چنین کاری نمی‌کند. البته کاوه به باشگاه تعصب دارد اگر این حواشی نباشد او در استقلال می‌درخشد.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در خصوص این که چه کسی قرار است جایگزین مرحوم پورحیدری در هیات مدیره شود، گفت: انشاالله ظرف ۱۰ روز آینده، آقای سلطانی‌فر این شخص را مشخص می‌کند.

زمانی درخصوص وضعیت شهباززاده گفت: سجاد باید ابتدا با باشگاه ترکیه‌ای به توافق برسد. او شدیدا تمایل به بازگشت به استقلال دارد. اگر با آن باشگاه به توافق برسد، حتما برمی‌گردد. ان‌شاالله کاوه هم ماندنی خواهد شد و این دو نفر در کنار هم به میدان می‌روند. برنامه کادرفنی استفاده از این دو نفر است و آمدن سجاد باعث جدایی کاوه نخواهد شد.

باشگاه استقلال خصوصی سازی بازدید از غرفه ایلنا بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر