کد خبر: 424244 A

لیلا رجبی در گفت‌گو با ایلنا:

ایلنا: رجبی معتقد است رییس فدراسیون دوومیدانی قبل از انتخابات ریاست فدراسیون دوومیدانی به وعده‌هایی که داده بود عمل نکرد.

لیلا رجبی، بانوی المپیکی دوومیدانی ایران در رقابت‌های المپیک 2016 ریو در خصوص دعوتش به اردوی تیم ملی دوومیدانی به خبرنگار ورزشی ایلنا می‌گوید: دیگر هیچ‌ وقت به اردوی تیم ملی دوومیدانی بازنمی‌گردم. بعد از رقابت‌های المپیک ریو ورزش قهرمانی را کنار گذاشته‌ام و هیچ برنامه‌ای برای بازگشت به دوومیدانی ندارم.

او ادامه می‌دهد: مسئولان فدراسیون به مقداری که توان داشتند همه تلاش خود را برای موفقیت تیم ملی دوومیدانی انجام دادند ولی این تنها کافی نیست. کیهانی قبل از اینکه به سمت رییس فدراسیون برسد قول‌های زیادی داد. او گفته بود که برای تیم ملی اسپانسر می‌آورد ولی ما اسپانسری ندیدیم. کیهانی قول‌های انتخاباتی داد که به آنها عمل نکرد.

عضو تیم ملی دوومیدانی در رقابت‌های المپیک 2016 ریو در مورد توهین گزارشگر رسانه ملی هنگام پخش بازی‌های المپیک خاطرنشان می‌کند: نمی‌خواهم در مورد این موضوع صحبتی بکنم و هیچ پیگری‌ هم انجام ندادم.

لیلا رجبی در مورد برنامه آینده ورزشی خود می‌گوید: طبق برنامه‌ریزی که برای آینده خودم انجام داده‌ام نه به‌عنوان مربی و نه به‌ عنوان ورزشکار به ورزش دوومیدانی باز نمی‌گردم. برای مربیگری برنامه‌هایی دارم ولی نه در رشته دوومیدانی، هنوز تصمیم نگرفته‌ام که در کدام رشته مربیگری کنم.

 

 

لیلا رجبی فدراسیون دوومیدانی پرتابگر تیم ملی دوومیدانی مجید کیهانی توهین گزارشگر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر