کد خبر: 414569 A

ایلنا: محمد درخشان رئیس جدید فدراسیون جودو؛ نایب رئیس و دبیر این فدراسیون را انتخاب و معرفی کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو و کوراش، محمد درخشان که روز یکشنبه به عنوان رئیس فدراسیون جودو انتخاب و عصر دوشنبه نیز حکم خود را به امضای وزیر و از دست سجادی دریافت کرد با معرفی نایب رئیس و دبیر فدراسیون فعالیت خود را رسما آغاز کرد.

وی در اولین اقدام خود فرشاد تجاری را به عنوان نایب رئیس فدراسیون معرفی کرد. تجاری رئیس دانشکده تربیت بدنی دانشگاه آزاد است که پیش از این در هیات رئیسه فدراسیون جودو حضور داشت و مدتی هم روانشناس و سرپرست تیم ملی جودو بود.

محمد بلوطی هم از سوی درخشان به عنوان دبیر فدراسیون انتخاب و معرفی شد. بلوطی هم از مربیان جودوست که در زمان ریاست محمدعلی رستگار مسئولیت دبیری فدراسیون را برعهده داشت. 

رئیس فدراسیون جودو در سخنانی کوتاه پس از معارفه، گفت: تغییراتی که بنده مد نظر دارم جابجایی افراد و پست ها نیست بلکه تغییر در نوع نگاه و نگرش همکاران و هیات ها برای ماموریت و کار بزرگی است که جودو پیش روی همه ما قرار داده است.

مراسم معارفه سردار درخشان با حضور سجادی معاون وزارت ورزش و جوانان، جمعی از مدیران و کارشناسان وزارت ورزش، روسای سابق فدراسیون جود و کارکنا

 

جودو معارفه وزارت ورزش وزارت ورزش و جوانان تربیت بدنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر